katebacktracebrowserplugin - en to km translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
km: ឯកសារ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
km: បន្ទាត់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
km: មុខងារ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ផ្លូវ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
km: ប្រើ​ក្ដារតម្បៀតខ្ទាស់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
km: ផ្ទុក​ឯកសារ...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
km: ស្វែងរក​ថត

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
km: សូម​បន្ថែម​ថត​ប្រភព​ដែល​ត្រូវ​ស្វែងរក​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង backtrace ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
km: យកចេញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
km: បន្ថែម

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
km: ប្រភេទ​ឯកសារ ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
km: បញ្ជី​ផ្នែកបន្ថែម​ឯកសារ ។ ឧទាហរណ៍ ៖ *.cpp, *.h, *.c, etc...

en: Indexing files...
km: កំពុង​ដាក់​លិបិក្រម​ឯកសារ...

en: Load Backtrace
km: ផ្ទុក Backtrace

en: Loading backtrace succeeded
km: បាន​បន្ត​ការ​​ផ្ទុក backtrace

en: Loading backtrace failed
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងកា​រផ្ទុក backtrace

en: File not found: %1
km: រក​មិនឃើញ​ឯកសារ ៖ %1

en: Opened file: %1
km: ឯកសារ​ដែលបានបើក ៖ %1

en: No debugging information available
km: មិនមាន​ព័ត៌មានបំបាត់​កំហុស​ទេ

en: Backtrace Browser Settings
km: កា​រកំណត់​កម្មវិធីរុករក Backtrace
