katebuild-plugin - en to km translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
km: លទ្ធផល

en: Build
km: ស្ថាបនា​

en: Stop
km: បញ្ឈប់​

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
km: ការ​កំណត់​គោលដៅ​

en: There is no file or directory specified for building.
km: មាន​ឯកសារ ឬ​ថត​បាន​បញ្ជាក់​សម្រាប់​ស្ថាបនា ។

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
km: ឯកសារ "%1" មិន​មែនជា​​ឯកសារ​មូលដ្ឋាន​ទេ ។ មិនអាច​ចងក្រង​ឯកសារដែល​មិននៅ​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​បានទេ ។

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការរត់ "%1" ។ exitStatus = %2

en: Found one error. | Found %1 errors.
km[0]: រក​ឃើញ​កំហុស %1 ។

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
km[0]: រក​ឃើញការ​ព្រមាន %1 ។

en: Build failed.
km: បាន​បរាជ័យ​ស្ថាបនា ។

en: Build completed without problems.
km: ស្ថាបនា​បញ្ចប់​ដោយ​គ្មានបញ្ហា ។

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
km: សេចក្ដី​យោង​​ដែល​មិនបានកំណត់

en: Clean
km: សម្អាត

en: Config
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
km: ប្រើ ៖
    "%f" សម្រាប់​​ឯកសារ​បច្ចុប្បន្ន
    "%d" សម្រាប់​ថត​​ឯកសារ​បច្ចុប្បន្ន
    "%n" សម្រាប់​ឈ្មោះ​ឯកសារ​បច្ចុប្បន្ន​ដោយ​មិន​ចាំបាច់​បច្ច័យ

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
km: ស្ថាបនា
