katefilebrowserplugin - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​តម្រង ដើម្បី​កំណត់​ថាតើ​ឯកសារ​ណាមួយ​ត្រូវ​បង្ហាញ ។

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
km[0]: សូម​ប្រាកដ​​ថា អ្នក​កំពុង​បើក​ឯកសារ %1 ?

en: Bookmarks
km: ចំណាំ

en: Current Document Folder
km: ថត​ឯកសារ​បច្ចុប្បន្ន

en: Options
km: ជម្រើស

en: Automatically synchronize with current document
km: ធ្វើសមកាលកម្ម​ជា​មួយ​ឯកសារ​បច្ចុប្បន្ន​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍

en: A&vailable actions:
km: អំពើ​ដែល​មាន ៖

en: S&elected actions:
km: អំពើ​ដែល​បាន​ជ្រើស ៖

en: Filesystem Browser
km: កម្មវិធី​រុករក​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: Filesystem Browser Settings
km: ការ​កំណត់​​កម្មវិធីរុករក​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ
