katekonsoleplugin - en to km translation catalogue (12 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
km: អ្នក​មិន​មាន karma គ្រាប់​គ្រាន់​ដើម្បី​ចូល​ដំណើរការ​សែល ឬ​ការ​ត្រាប់តាម​ស្ថានីយ

en: Terminal
km: ស្ថានីយ

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
km: បង្ហូរ​ទៅ​ស្ថានីយ

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
km: ធ្វើ​សម​កាល​​កម្ម​ស្ថានីយ​ជាមួយ​នឹង​​ឯកសារ​បច្ចុប្បន្ន

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​បង្ហូរ​អត្ថបទ​ទៅ​កុងសូល​ឬ ? វា​​នឹង​ប្រតិបត្តិ​ពាក្យ​បញ្ជា​ណា​ដែល​មាន​សិទ្ធិ​អ្នកប្រើ​របស់​អ្នក ។

en: Pipe to Terminal?
km: បង្ហូរ​ទៅ​ស្ថានីយ ?

en: Pipe to Terminal
km: បង្ហូរ​ទៅស្ថានីយ

en: &Automatically synchronize the terminal with the current document when possible
km: ធ្វើ​សម​កាល​កម្ម​ស្ថានីយ​​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​​ជា​មួយ​នឹង​ឯកសារ​បច្ចុប្បន្ន​នៅ​ពេល​ដែល​អាច

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
km: កំណត់​​បរិស្ថាន​របស់​ &EDITOR អថេរ​ទៅកាន់​ 'kate -b'

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
km: សំខាន់​ ៖​ ឯកសារ​ត្រូវ​​បាន​បិទ​ ដើម្បី​បង្កើត​កម្មវិធី​កុង​សូល​បន្ត​​

en: Terminal Settings
km: ការ​កំណត់​ស្ថានីយ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍
