katesymbolviewer - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Show Functions
km: បង្ហាញ​អនុគមន៍

en: Functions
km: អនុគមន៍

en: Show Macros
km: បង្ហាញ​ម៉ាក្រូ

en: Show Structures
km: បង្ហាញ​រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Macros
km: ម៉ាក្រូ

en: Structures
km: រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Show Subroutines
km: បង្ហាញ​ទម្រង់ការ​រង

en: Show Modules
km: បង្ហាញ​ម៉ូឌុល

en: Subroutines
km: ទម្រង់ការ​រង

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Show Uses
km: បង្ហាញ​ការ​ប្រើ

en: Show Pragmas
km: បង្ហាញ Pragmas

en: Uses
km: ការ​ប្រើ

en: Defines
km: កំណត់​

en: Classes
km: ថ្នាក់

en: SymbolViewer
km: កម្មវិធី​​មើល​និមិត្តសញ្ញា

en: Symbol List
km: បញ្ជី​និមិត្តសញ្ញា

[ctx: @title:column]
en: Symbols
km: ​និមិត្ត​សញ្ញា

[ctx: @title:column]
en: Position
km: ទីតាំង​

en: Display functions parameters
km: បង្ហាញ​ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ​អនុគមន៍

en: Automatically expand nodes in tree mode
km: ពង្រីក​ថ្នាំង​ក្នុង​របៀប​មែកធាង​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ

en: Parser Options
km: ជម្រើស​ឧបករណ៍​ញែក

en: Symbol Viewer
km: កម្មវិធី​​មើល​និមិត្តសញ្ញា

en: Symbol Viewer Configuration Page
km: ទំព័រ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​កម្មវិធី​មើល​​និមិត្តសញ្ញា

en: Show Methods
km: បង្ហាញ​វិធីសាស្ដ្រ

en: Show Classes
km: បង្ហាញ​ថ្នាក់

en: Globals
km: ​សកល

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
km: ការ​កំណត់

en: Show Params
km: បង្ហាញ​ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ

en: Show Variables
km: បង្ហាញ​អថេរ

en: Show Templates
km: បង្ហាញ​ពុម្ព

en: Params
km: ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ

en: Variables
km: អថេរ

en: Templates
km: ពុម្ព
