katetextfilter - en to km translation catalogue (6 entries)

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
km: អ្នក​មិន​ត្រូវ​​បាន​​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ប្រតិបត្តិ​កម្មវិធី​ខាង​ក្រៅ​​ដោយ​បំពាន​​បាន​ទេ​ ។ ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចង់​​ធ្វើ​ការងារ​នេះ ​​សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ។​

en: Access Restrictions
km: ដាក់​កម្រិត​កា​រចូល​ដំណើរការ

en: Usage: textfilter COMMAND
km: ការ​ប្រើប្រាស់ ៖ ពាក្យ​បញ្ជា textfilter

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
km: <qt><p>ការ​ប្រើប្រាស់ ៖ <code>ពាក្យ​បញ្ជា textfilter</code></p><p>​ជំនួស​ការ​ជ្រើស​ជា​មួយ​នឹង​​លទ្ធផល​នៃ​ពាក្យ​បញ្ជា​សែល​ដែល​បាន​បញ្ជាក់ ។</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
km: ចម្លងលទ្ធផល​​ជំនួស​ឲ្យ​ការ​​​បិទ​ភ្ជាប់​វា​

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍
