katexmltools - en to km translation catalogue (15 entries)

en: &Insert Element...
km: ​បញ្ចូល​ធាតុ...

en: &Close Element
km: ​បិទ​ធាតុ

en: Assign Meta &DTD...
km: ​ផ្តល់​តម្លៃ​មេតា DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
km: ​ផ្តល់​តម្លៃ​មេតា DTD ជា​ទ្រង់ទ្រាយ XML

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
km: ​ឯកសារ​បច្ចុប្បន្ន​ត្រូវ​បាន​បញ្ជាក់​​ថា​​ជា​ឯកសារ​មួយ​នៃ​ប្រភេទ "%1"​ ។ មេតា ​DTD សម្រាប់​ប្រភេទ​ឯកសារ​នេះ​​នឹង​ត្រូវបាន​ផ្ទុក​​ឥឡូវ ។

en: Loading XML Meta DTD
km: ​កំពុងផ្ទុក XML មេតា DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
km: ​មិន​អាច​បើក​ឯកសារ '%1' បានទេ ។ ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ត្រឡប់​កំហុស​មួយ ។

en: XML Plugin Error
km: កំហុស​កម្មវិធី​ជំនួយ XML

en: Insert XML Element
km: ​បញ្ចូល​ធាតុ XML

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
km: ​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ស្លាក ​និង​គុណលក្ខណៈ​​របស់ XML ("<", ">" ​ហើយ​ការ​បិទ​ស្លាក​នឹង​ត្រូវ​បាន​ផ្តល់​ឲ្យ) ៖

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
km: មិន​អាច​ញែក​ឯកសារ '%1' ។ សូម​ពិនិត្យ​មើល​ថា​​ឯកសារ​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​​ XML ​យ៉ាង​ល្អ ។

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
km: ​ឯកសារ '%1' ​មិនស្ថិត​​ក្នុង​ទ្រង់ទ្រាយ​​ដែលរំពឹង​ទុក​នោះ ។ សូម​ពិនិត្យមើល​ថា​​ឯកសារ​ជា​​របស់​ប្រភេទ​នេះ ៖
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    អ្នក​អាច​បង្កើត​​ឯកសារ​​បែប​នេះ​បាន​​ជា​មួយ dtdparse ។ សម្រាប់​ព័ត៌មាន​បន្ថែម សូម​មើល​ឯកសារ​កម្មវិធី​ជំនួយ​របស់ Kate ។

en: Analyzing meta DTD...
km: ​កំពុង​វិភាគ​មេតា DTD...

en: Cancel
km: បោះបង់

note: i18n: ectx: Menu (xml)
en: &XML
km: ​&XML
