kate - en to ku translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ku: &Pel

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ku: &Sererastkirin

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ku: &Dîmen

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ku: &Amûr

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ku: &Mîheng

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ku: &Alîkarî

en: Sess&ions
ku: &Danişîn
