kate-ctags-plugin - en to lt translation catalogue (50 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateDB)
en: Update
lt: Atnaujinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmdLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: CTags command
lt: CTags komanda

[ctx: Tag Type]
en: define
lt: apibrėžti

[ctx: Tag Type]
en: label
lt: etiketė

[ctx: Tag Type]
en: macro
lt: makrokomanda

[ctx: Tag Type]
en: function
lt: funkcija

[ctx: Tag Type]
en: fragment definition
lt: fragmento apibrėžtis

[ctx: Tag Type]
en: any pattern
lt: bet koks šablonas

[ctx: Tag Type]
en: slot
lt: lizdas

[ctx: Tag Type]
en: pattern
lt: šablonas

[ctx: Tag Type]
en: class
lt: klasė

[ctx: Tag Type]
en: enumerator
lt: išvardintojas

[ctx: Tag Type]
en: enumeration
lt: išvardinimas

[ctx: Tag Type]
en: member
lt: narys

[ctx: Tag Type]
en: namespace
lt: vardų erdvė

[ctx: Tag Type]
en: prototype
lt: prototipas

[ctx: Tag Type]
en: struct
lt: struktūra

[ctx: Tag Type]
en: union
lt: sąjunga

[ctx: Tag Type]
en: variable
lt: kintamoji

[ctx: Tag Type]
en: external variable
lt: išorinis kintamasis

[ctx: Tag Type]
en: paragraph
lt: pastraipa

[ctx: Tag Type]
en: feature
lt: ypatybė

[ctx: Tag Type]
en: local entity
lt: vietinė esybė

[ctx: Tag Type]
en: block
lt: blokas

[ctx: Tag Type]
en: common
lt: bendrinis

[ctx: Tag Type]
en: entry
lt: įrašas

[ctx: Tag Type]
en: interface
lt: sąsaja

[ctx: Tag Type]
en: type component
lt: tipo komponentas

[ctx: Tag Type]
en: local
lt: vietinis

[ctx: Tag Type]
en: module
lt: modulis

[ctx: Tag Type]
en: program
lt: programa

[ctx: Tag Type]
en: type
lt: tipas

[ctx: Tag Type]
en: field
lt: laukas

[ctx: Tag Type]
en: method
lt: metodas

[ctx: Tag Type]
en: package
lt: paketas

[ctx: Tag Type]
en: procedure
lt: procedūra

[ctx: Tag Type]
en: set
lt: nustatyta

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Lookup
lt: Ieškoti informacijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton2)
en: Update Index
lt: Atnaujinti rodyklę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Tag
lt: Žymė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Type
lt: Tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: File
lt: Failas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, database)
en: Database
lt: Duombazė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileLabel)
en: CTags database file
lt: CTags duomenų bazės failas

en: Remove a directory.
lt: Pašalinti aplanką.

en: CTags Settings
lt: CTags nuostatos

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
lt: Nepavyko paleisti „%1“. Išėjimo statusas (exitStatus) = %2

en: Lookup: %1
lt: Ieškoti informacijos: %1
