katebuild-plugin - en to lt translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
lt: Išvestis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton)
en: Build again
lt: Kurti dar kartą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Build
lt: Kompiliuoti

en: Stop
lt: Sustabdyti

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
lt: Tikslo nuostatos

en: There is no file or directory specified for building.
lt: Nėra failo arba aplanko nurodyto statymui.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
lt: Failas „%1“ nėra vietinis failas. Ne vietiniai failai negali būti kompiliuojami.

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
lt: Nepavyko paleisti „%1“. Išėjimo statusas (exitStatus) = %2

en: Found one error. | Found %1 errors.
lt[0]: Rasta viena klaida.
lt[1]: Rastos %1 klaidos.
lt[2]: Rasta %1 klaidų.
lt[3]: Rasta %1 klaida.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
lt[0]: Rastas vienas įspėjimas.
lt[1]: Rasti %1 įspėjimai.
lt[2]: Rasta %1 įspėjimų.
lt[3]: Rastas %1 įspėjimas.

en: Build failed.
lt: Kompiliavimas nepavyko.

en: Build completed without problems.
lt: Kompiliavimas pavyko be problemų.

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
lt: neapibrėžta nuoroda

en: Clean
lt: Valyti

en: Config
lt: Konfigūracija

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
lt: Naudoti:
    „%f“ dabartiniam failui
    „%d“ katalogui dabartinio failo
    „%n“ dabartiniam failui be priešdėlio

en: Add new target
lt: Pridėti naują tikslą

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
lt: &Kompiliuoti
