katefilebrowserplugin - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
lt: Įveskite filtro pavadinimą, kad būtų sumažintas rodomų failų skaičius.

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
lt[0]: Bandote atverti 1 failą, ar esate tikri?
lt[1]: Bandote atverti %1 failus, ar esate tikri?
lt[2]: Bandote atverti %1 failų, ar esate tikri?
lt[3]: Bandote atverti %1 failą, ar esate tikri?

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Current Document Folder
lt: Dabartinio dokumento aplankas

en: Options
lt: Parinktys

en: Automatically synchronize with current document
lt: Automatiškai sinchronizuoti su dabartiniu dokumentu

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: A&vailable actions:
lt: &Galimi veiksmai:

en: S&elected actions:
lt: Pa&žymėti veiksmai:

en: Filesystem Browser
lt: Failų sistemos naršyklė

en: Filesystem Browser Settings
lt: Failų sistemos naršyklės nuostatos
