katetextfilter - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
lt: Jums neleidžiama skambinti su kppp.
    Susisiekite su savos sistemos administratoriumi.

en: Access Restrictions
lt: Priėjimo apribojimai

en: Usage: textfilter COMMAND
lt: Naudojimas: textfilter KOMANDA

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
lt: <qt><p>Naudojimas: <code>textfilter KOMANDA</code></p><p>Pakeisti pasirinkimą su apvalkalo komandos išvestimi.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
lt: Kopijuoti rezultatus vietoje jų įterpimo

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai
