katesymbolviewer - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Show Functions
lt: Rodyti funkcijas

en: Functions
lt: Funkcijos

en: Show Macros
lt: Rodyti makro

en: Show Structures
lt: Rodyti struktūras

en: Macros
lt: Makrokomandos

en: Structures
lt: Struktūros

en: Show Subroutines
lt: Rodyti paprogrames

en: Show Modules
lt: Rodyti modulius

en: Subroutines
lt: Paprogramės

en: Modules
lt: Moduliai

en: Show Uses
lt: Rodyti naudojimą

en: Show Pragmas
lt: Rodyti pragmas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Pragmas
lt: Pragmos

en: Namespaces
lt: Vardų zonos

en: Defines
lt: Apibrėžtys

en: Classes
lt: Klasės

en: SymbolViewer
lt: SimboliųŽiūryklė

en: Symbol List
lt: Simbolių sąrašas

[ctx: @title:column]
en: Symbols
lt: Simboliai

[ctx: @title:column]
en: Position
lt: Pozicija

en: Display functions parameters
lt: Rodyti funkcijų parametrus

en: Automatically expand nodes in tree mode
lt: Automatiškai išplėsti mazgus medžio veiksenoje

en: Parser Options
lt: Analizatorius nuostatos

en: Symbol Viewer
lt: Simbolių žiūryklė

en: Symbol Viewer Configuration Page
lt: Simbolių žiūryklės konfigūravimo puslapis

en: Show Methods
lt: Rodyti metodus

en: Show Classes
lt: Rodyti klases

en: Globals
lt: Globalieji

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

en: Show Params
lt: Rodyti parametrus

en: Show Variables
lt: Rodyti kintamuosius

en: Show Templates
lt: Rodyti šablonus

en: Params
lt: Parametrai

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Templates
lt: Šablonai
