katebacktracebrowserplugin - en to lt translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
lt: Failas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
lt: Eilutė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
lt: Funkcija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
lt: Redaguoti kelius...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
lt: Naudoti iškarpinę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
lt: Įkrauti failą...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
lt: Ieškoti aplankalų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
lt: Prašome pridėti šaltinio aplankus, kuriuose ieškoti atgalinio ryšio failų:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
lt: Failų tipai:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
lt: Sąrašas failų plėtinių. Pavyzdžiui: *.cpp, *.h, *.c, etc...

en: Indexing files...
lt: Indeksuojami failai...

en: Load Backtrace
lt: Įkelti atgalinį ryšį

en: Loading backtrace succeeded
lt: Atgalinio ryšio įkėlimas pavyko

en: Loading backtrace failed
lt: Atgalinio ryšio įkėlimas nepavyko

en: File not found: %1
lt: Failas nerastas: %1

en: Opened file: %1
lt: Atidarytas failas: %1

en: No debugging information available
lt: Nėra derinimo informacijos

en: Backtrace Browser Settings
lt: Atgalinio ryšio naršyklės nuostatos
