katexmltools - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: &Insert Element...
lt: &Įterpti objektą...

en: &Close Element
lt: &Užverti elementą

en: Assign Meta &DTD...
lt: Priskirti Meta &DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
lt: Priskirti Meta DTD XML formatu

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
lt: Esamas failas buvo identifikuotas kaip „%1“ tipo dokumentas. Atsižvelgiant į tai dabar bus įkeltas šiam dokumento tipui naudojamas Meta DTD.

en: Loading XML Meta DTD
lt: Įkeliama XML Meta DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
lt: Failo „%1“ negalima atidaryti. Serveris pateikia klaidą.

en: XML Plugin Error
lt: XML įskiepio klaida

en: Insert XML Element
lt: Įterpti XML elementą

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
lt: Įveskite XML žymės pavadinimą ir atributus („<“, „>“ ir uždaranti žymė bus pateikti):

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
lt: Failas „%1“ nėra tokio formato, kaip tikėtasi. Patikrinkite, ar failas yra šio tipo:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Jūs galite sukurti tokius failus su dtdparse.  Žr. Kate įskiepių dokumentaciją, jei norite daugiau informacijos.

en: Analyzing meta DTD...
lt: Analizuojama meta DTD...

en: Cancel
lt: Atsisakyti
