katekonsoleplugin - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Terminal
lt: Terminalas

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
lt: &Nukreipti į konsolę

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
lt: Sinchronizuoti Terminalą su dabartiniu dokumentu

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
lt: Ar tikrai norite nukreipti (pipe) tekstą į konsolę? Tokiu būdu bus įvykdytos visos tekste esančios komandos Jūsų naudotojo teisėmis.

en: Pipe to Terminal?
lt: Nukreipti į konsolę?

en: Pipe to Terminal
lt: Nukreipti į konsolę

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
lt: Nustatyti &REDAKTORIAUS aplinkos kintamąjį į „kate-b“

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
lt: Svarbu: Dokumentą reikia uždaryti, kad būtų galima tęsti su konsolės programa

en: Terminal Settings
lt: Terminalo nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai
