katekonsoleplugin - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
lv: Jums nepietiek karmas, lai piekļūtu čaulai vai termināļa emulatoram

en: Terminal
lv: Terminālis

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
lv: &Novadīt uz komandrindu

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
lv: S&inhronizēt termināli ar aktīvo dokumentu

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
lv: Vai tiešām vēlaties novadīt tekstu uz komandrindu? Tas izpildīs visas komandas ar jūsu lietotāja tiesībām.

en: Pipe to Terminal?
lv: Novadīt uz termināli?

en: Pipe to Terminal
lv: Novadīt uz termināli

en: &Automatically synchronize the terminal with the current document when possible
lv: &Automātiski sinhronizēt termināli ar aktīvo dokumentu (kad vien iespējams)

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
lv: Iestatiet &EDITOR vides mainīgo uz 'kate -b'

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
lv: Svarīgi — dokuments ir jāaizver, lai liktu konsoles lietotnei turpināt

en: Terminal Settings
lv: Termināļa iestatījumi

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki
