katetextfilter - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
lv: Jums nav atļauju darbināt patvaļīgas ārējas programmas. Ja vēlaties to darīt, sazinieties ar sistēmas administratoru.

en: Access Restrictions
lv: Piekļuves ierobežojumi

en: Usage: textfilter COMMAND
lv: Lietošana: textfilter KOMANDA

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
lv: <qt><p>Lietošana: <code>textfilter KOMANDA</code></p><p>Aizstāj iezīmēto tekstu ar norādītas komandas izvadu.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
lv: Kopēt rezultātu, nevis ielīmēt to

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki
