katexmltools - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: &Insert Element...
lv: &Ievietot elementu...

en: &Close Element
lv: &Aizvērt elementu

en: Assign Meta &DTD...
lv: Piešķirt Meta &DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
lv: Piešķirt Meta DTD XML formātā

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
lv: Pašreizējā datne ir tika identificēta kā dokuments ar tipu “%1”. Tiks ielādēts šī dokumenta tipa meta DTD.

en: Loading XML Meta DTD
lv: Ielādē XML Meta DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
lv: Neizdevās atvērt datni “%1”. Serveris atgrieza kļūdu.

en: XML Plugin Error
lv: XML spraudņa kļūda

en: Insert XML Element
lv: Ievietot XML elementu

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
lv: Ievadiet XML birkas nosaukumu un atribūtus ("<", ">" un tiks izveidots aizverošā birka):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
lv: Neveiksmīga datnes “%1” parsēšana. Lūdzu, pārliecinieties, ka tas ir labs XML fails.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
lv: Datnei “%1” ir negaidīts formāts. Lūdzu, pārliecinieties, ka tas atbilst vienam no šiem tipiem:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Šādas datnes var izveidot ar dtdparse. Vairāk informācijas lasiet Kate spraudņu dokumentācijā.

en: Analyzing meta DTD...
lv: Analizē meta DTD...

en: Cancel
lv: Atcelt
