kate - en to lv translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title:window]
en: Close files confirmation
lv: Aizvērt datņu apstiprinājumu

[ctx: @label:listbox]
en: You are about to close the following documents:
lv: Jūs grasāties aizvērt šos dokumentus:

[ctx: @title:column]
en: Document
lv: Dokuments

[ctx: @title:column]
en: Location
lv: Atrašanās vieta

[ctx: option:check]
en: Do not ask again
lv: Turpmāk nevaicāt

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Confirmation
lv: Rādīt apstiprinājumu

[ctx: @action:inmenu close docs except the following...]
en: Close Except
lv: Aizvērt izņemot

[ctx: @action:inmenu close docs like the following...]
en: Close Like
lv: Aizvērt līdzīgo

en: Close Except/Like Plugin
lv: Aizvērt izņemot/līdzīgo spraudnis

[ctx: @title:window]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: @info:tooltip]
en: No files to close ...
lv: Nav datņu, ko aizvērt...

[ctx: @title:window]
en: Done
lv: Pabeigts

en: %1 file closed | %1 files closed
lv[0]: %1 datne ir aizvērta
lv[1]: %1 datnes ir aizvērtas
lv[2]: %1 datņu ir aizvērts
