katesymbolviewer - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Show Functions
lv: Rādīt funkcijas

en: Functions
lv: Funkcijas

en: Show Macros
lv: Rādīt makrokomandas

en: Show Structures
lv: Rādīt struktūras

en: Macros
lv: Makrokomandas

en: Structures
lv: Struktūras

en: Show Subroutines
lv: Rādīt apakšprogrammas

en: Show Modules
lv: Rādīt moduļus

en: Subroutines
lv: Apakšprogrammas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Show Uses
lv: Rādīt lietojumus

en: Show Pragmas
lv: Rādīt pragmas

en: Uses
lv: Lietojumi

en: Namespaces
lv: Nosaukumvietas

en: Defines
lv: Definīcijas

en: Classes
lv: Klases

en: SymbolViewer
lv: Simbolu skatītājs

en: Tree Mode
lv: Koka režīms

en: Expand Tree
lv: Izvērst koku

en: Show Sorted
lv: Rādīt kārtotus

en: Show Parameters
lv: Rādīt parametrus

en: Symbol List
lv: Simbolu saraksts

en: Filter…
lv: Filtrēt…

[ctx: @title:column]
en: Symbols
lv: Simboli

[ctx: @title:column]
en: Position
lv: Novietojums

en: Sorry, not supported yet!
lv: Diemžēl, šī valoda vēl nav atbalstīta!

en: File type: %1
lv: Datnes tips: %1

en: Display functions parameters
lv: Rādīt funkciju parametrus

en: Automatically expand nodes in tree mode
lv: Koka režīmā mapes atvērt automātiski

en: Always display symbols in tree mode
lv: Simbolus vienmēr rādīt koka režīmā

en: Always sort symbols
lv: Simbolus vienmēr kārtot

en: Parser Options
lv: Parsētāja opcijas

en: Symbol Viewer
lv: Simbolu skatītājs

en: Symbol Viewer Configuration Page
lv: Simbolu skatītāja konfigurācijas lapa

en: Show Methods
lv: Rādīt metodes

en: Show Classes
lv: Rādīt klases

en: Globals
lv: Globālie

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

en: Show Tags
lv: Rādīt birkas

en: Show Params
lv: Rādīt parametrus

en: Show Variables
lv: Rādīt mainīgos

en: Show Templates
lv: Rādīt veidnes

en: Params
lv: Parametri

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Templates
lv: Veidnes
