kate - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Document Switcher
lv: Dokumentu pārslēdzējs

en: Last Used Views
lv: Pēdējie izmantotie skati

en: Opens a list to walk through the list of last used views.
lv: Atver sarakstu, lai izietu cauri pēdējiem izmantotajiem skatiem.

en: Walk through the list of last used views
lv: Iet cauri pēdējo izmantoto skatu sarakstam

en: Last Used Views (Reverse)
lv: Pēdējie izmantotie skati (pretējā secībā)

en: Opens a list to walk through the list of last used views in reverse.
lv: Atver sarakstu, lai pretējā secībā izietu cauri pēdējiem izmantotajiem skatiem.

en: Close View
lv: Aizvērt skatu

en: Closes the selected view in the list of last used views.
lv: Aizver atlasīto skatu pēdējo izmantoto skatu sarakstā.

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lv: &Iet
