kate - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Edit Snippet Repository %1
lv: Rediģēt fragmentu krātuvi „%1“

en: Create New Snippet Repository
lv: Izveidot jaunu fragmentu krātuvi

en: <i>leave empty for general purpose snippets</i>
lv: <i>atstājiet tukšu vispārīga lietojuma fragmentiem</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, snippetName)
en: Name:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoNamespaceLabel)
en: Namespace:
lv: Nosaukumvieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoLicenseLabel)
en: &License:
lv: &Licence:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoAuthorsLabel)
en: &Authors:
lv: &Autori:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoFileTypesLabel)
en: &File types:
lv: &Datņu tipi:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, repoNameEdit)
en: A short name for the repository
lv: Īss krātuves nosaukums

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, repoNamespaceEdit)
en: Prefix to show in code completion
lv: Prefikss, ko parādīt, automātiski pabeidzot kodu

en: Edit Snippet %1 in %2
lv: Rediģēt fragmentu „%1“, kas atrodas %2

en: Create New Snippet in Repository %1
lv: Izvaidot jaunu fragmentu krātuvē „%1“

en: Snippet names with spaces may not work well in completions
lv: Fragmenta nosaukumi ar atstarpēm var slikti darboties automātiskā pabeigšanā

en: The snippet contains unsaved changes. Do you want to discard all changes?
lv: Fragments satur nesaglabātas izmaiņas. Vai vēlaties noraidīt visas izmaiņas?

en: Warning - Unsaved Changes
lv: Uzmanību — nesaglabātas izmaiņas

en: Continue editing
lv: Turpināt rediģēt

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, snippetNameEdit)
en: will be shown in the completion list
lv: tiks parādīts pabeigšanas sarakstā

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, snippetTab)
en: &Snippet
lv: &Fragments

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, snippetLabel)
en: The text your snippet will insert into the document. <a href="A snippet can contain editable fields. They can be cycled by pressing Tab. The following expressions can be used in the template text to create fields: <br><tt>${field_name}</tt> creates a simple, editable field. All subsequent occurrences of the same field_name create fields which mirror the contents of the first during editing.<br><tt>${field_name=default}</tt> can be used to specify a default value for the field. <tt>default</tt> can be any JavaScript expression.<br>Use <tt>${field_name=text}</tt> to specify a fixed string as default value.<br><tt>${func(other_field1, other_field2, ...)}</tt> can be used to create a field which evaluates a JavaScript function on each edit and contains its contents. See the Scripts tab for more information.<br><tt>${cursor}</tt> can be used to mark the end position of the cursor after everything else was filled in.">More...</a>
lv: Teksts, ko fragments ievietos dokumentā. <a href="Fragments var saturēt rediģējamus laukus. Starp tiem varat pāriet ar „Tab“ taustiņu. Veidnes tekstā, veidojot laukus, varat izmantot šādas izteiksmes: <br><tt>${lauka_nosaukums}</tt> izveido vienkāršu rediģējamu lauku. Visi turpmākie „lauka_nosaukums“ atkārtojumi izveidos laukus, kas kopēs pirmā fragmenta saturu un izmaiņas.<br><tt>${field_name=noklusējums}</tt> varat izmantot, lai noteiktu lauka noklusējuma vērtību. <tt>default</tt> var būt jebkāda „JavaScript“ izteiksme.<br>Izmantojiet <tt>${lauka_nosaukums=teksts}</tt>, lai kā noklusējuma vērtību noteiktu fiksētu virkni.<br><tt>${func(cits_lauks1, cits_lauks2, ...)}</tt> varat izmantot, lai izveidotu lauku, kas izvērtē „JavaScript“ funkciju katrā rediģēšanas reizē un satur tā saturu. Lasiet skriptu cilni, lai uzzinātu vairāk.<br><tt>${cursor}</tt> varat izmantot, lai atzīmētu kursora beigu pozīciju pēc tam, kad viss pārējais ir aizpildīts.">Vairāk...</a>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, scriptTab)
en: S&cripts
lv: S&kripti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scriptLabel)
en: Write down JavaScript helper functions to use in your snippets here. <a href="All JavaScript functions should return the contents you want to place in a template field as a string.<br>Functions are called in a scope which contains the contents of all editable template fields as local variables. For example in a snippet containing <tt>${field}</tt>, a variable called <tt>field</tt> will be present which contains the up-to-date contents of the template field. Those variables can either be used in the function statically or passed as arguments, by using the <tt>${func(field)}</tt> or <tt>${field2=func(field)}</tt> syntax in the snippet string.<br>You can use the kate scripting API to get the selected text, full text, file name and more by using the appropriate methods of the <tt>document</tt> and <tt>view</tt> objects. Refer to the scripting API documentation for more information.">More...</a>
lv: Te varat rakstīt „JavaScript“ palīgfunkcijas, ko izmantot fragmentos. <a href="Visām „JavaScript“ funkcijām ir jāatgriež saturs, ko vēlaties ievietot veidnes laukā kā virkni.<br>Funkciju izsaukšana notiek tvērumā, kas satur visu rediģējamo veidņu lauku kā lokālu mainīgo saturu. Piemēram, fragmentā, kas satur <tt>${lauks}</tt>, atradīsies mainīgais ar nosaukumu <tt>lauks</tt>, kas saturēs aktuālu saturu par veidnes lauku. Šos mainīgos varat izmantot funkcijā statiski vai nodot kā parametrus, fragmenta virknē izmantojot sintaksi — <tt>${func(lauks)}</tt> vai <tt>${lauks2=func(lauks)}</tt>.<br>Varat izmantot „Kate“ skriptēšanas API, lai iegūtu atlasīto tekstu, pilnu tekstu, datnes nosaukumu un daudz ko citu, izmantojot atbilstošas <tt>dokumenta</tt> un <tt>skata</tt> objektu metodes. Lai uzzinātu vairāk, skatiet skriptēšanas API dokumentāciju.">Vairāk...</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, dotest_button)
en: Test this snippet
lv: Pārbaudīt šo fragmentu

[ctx: Autogenerated repository name for a programming language]
en: %1 snippets
lv: „%1“ fragmenti

en: Snippets
lv: Fragmenti

en: Create Snippet
lv: Izveidot fragmentu

en: <empty snippet>
lv: <tukšs fragments>

en: insert snippet %1
lv: ievietot fragmentu „%1“

en: <empty repository>
lv: <tukša krātuve>

en: You have edited a snippet repository file not located in your personal directory; as such, a copy of the original file has been created within your personal data directory.
lv: Jūs rediģējāt fragmentu krātuves datni, kas neatrodas jūsu personīgajā mapē, tāpēc oriģinālās datnes kopija ir izveidota jūsu personīgās informācijas mapē

en: Output file '%1' could not be opened for writing
lv: Izvades datni „%1“ neizdevās atvērt rakstīšanai

en: Cannot open snippet repository %1.
lv: Nevar atvērt fragmentu krātuvi „%1“.

en: <qt>The error <b>%4</b><br /> has been detected in the file %1 at %2/%3</qt>
lv: <qt>Kļūda <b>%4</b><br /> ir atrasta datnē „%1“ — vietā: %2/%3</qt>

en: Invalid XML snippet file: %1
lv: Nederīga XML fragmenta datne: %1

en: Repository is disabled, the contained snippets will not be shown during code-completion.
lv: Krātuve ir izslēgta, fragmenti, kas tajā atrodas, neparādīsies koda pabeigšanas uzvednē.

en: Applies to all filetypes
lv: Darbojas visiem datņu tipiem

en: Applies to the following filetypes: %1
lv: Darbojas šiem datņu tipiem: %1

en: Add Repository
lv: Pievienot krātuvi

en: Edit Repository
lv: Rediģēt krātuvi

en: Remove Repository
lv: Noņemt krātuvi

en: Add Snippet
lv: Pievienot fragmentu

en: Edit Snippet
lv: Rediģēt fragmentu

en: Remove Snippet
lv: Izņemt fragmentu

en: Get New Snippets
lv: Iegūt jaunus fragmentus

en: Snippet: %1
lv: Fragments: %1

en: Repository: %1
lv: Krātuve: %1

en: Do you really want to delete the snippet "%1"?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst fragmentu „%1“?

en: Do you really want to delete the repository "%1" with all its snippets?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst krātuvi „%1“ ar visiem tajā esošajiem fragmentiem?

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, filterText)
en: Define filter here
lv: Definējiet filtru

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, filterText)
en: Filter...
lv: Filtrēt...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki
