kate - en to lv translation catalogue (84 entries)

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Clang Format Full File
lv: „Clang“ formatēt visu datni

[ctx: External tool category]
note: i18n: file: 4
en: Tools
lv: Rīki

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Clang Format Selected Text
lv: „Clang“ formatēt atlasīto datni

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Compile and Run cpp
lv: Kompilēt un palaist „cpp“

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: Go Fmt Full File
lv: „Go Fmt“ visai datnei

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: GoImports Full File
lv: „GoImports“ visai datnei

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Google Selected Text
lv: „Google“ atlasītajam tekstam

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Insert UUID
lv: Ievietot UUID

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: JSON Format Full File
lv: JSON formāta pilna datne

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Prettier Format Current File
lv: Skaistāku formātu pašreizējai datnei

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Qt Quick 2 Preview (qmlscene)
lv: „Qt Quick 2“ priekšskatījums („qmlscene“)

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Run Shell Script
lv: Palaist čaulas skriptu

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: Rust Fmt Full File
lv: „Rust Fmt“ visai datnei

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 10
en: Search KDE API
lv: Meklēšanas KDE API

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 10
en: Search Qt API
lv: Meklēšanas Qt API

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: XML Format Full File
lv: XML formatēt visu datni

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, lbTools)
en: This list shows all the configured tools, represented by their menu text.
lv: Sarakstā ir visi konfigurētie rīki, kurus reprezentē to izvēlnes teksts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
lv: &Pievienot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Edit...
lv: &Rediģēt...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
lv: &Noņemt

en: Failed to find executable '%1'. Please make sure the executable file exists and that variable names, if used, are correct
lv: Neizdevās atrast izpilddatni „%1“. Pārliecinieties, ka tā pastāv un mainīgo nosaukumi ir pareizi, ja tādus izmantojat

en: External Tools
lv: Ārējie rīki

en: Running %1: %2 %3
lv: Darbojas „%1“: %2 %3

en: Running %1: %2 %3 with input %4
lv: Darbojas „%1“: %2 %3 ar ievadi %4

en: Data written to stderr:
lv: Dati rakstīti uz „stderr“:

en: %1 crashed
lv: „%1“ avarēja

en: %1 finished with exit code %2
lv: „%1“ pabeidza ar izejas kodu %2

en: Starts the external tool '%1'
lv: Palaiž ārējo rīku „%1“

en: Edit External Tool
lv: Rediģēt ārējo rīku

en: Revert tool to default settings
lv: Atgriezt rīka noklusējuma iestatījumus

en: External Tool
lv: Ārējais rīks

en: You must specify at least a name and an executable
lv: Jānorāda vismaz nosaukums un izpilddatne

en: With 'Trigger' enabled, at least one mimetype needs to be specified.
lv: Ja ir ieslēgts „Aktivizētājs“, jānorāda vismaz viens MIME tips.

en: Select the MimeTypes for which to enable this tool.
lv: Atlasiet MIME tipus, kuriem ieslēgt šo rīku.

en: Select Mime Types
lv: Atlasiet MIME tipus

en: Add Tool...
lv: Pievienot rīku...

en: Add Tool from Defaults
lv: Pievienot rīku no noklusējumiem

en: Add Category
lv: Pievienot kategoriju

en: Uncategorized
lv: Bez kategorijas

en: New Category
lv: Jauna kategorija

en: New Category %1
lv: Jauna kategorija „%1“

en: Configure...
lv: Konfigurēt...

en: Launch external helper applications
lv: Palaist ārējas palīdzības programmas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ToolDialog)
en: Edit Tool
lv: Rediģēt rīku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Na&me:
lv: Nosauku&ms:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtName)
en: The name will be displayed in the 'Tools->External Tools' menu.
lv: Nosaukums būs redzams izvēlnē „Rīki—>Ārējie rīki“.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtName)
en: Short name of the tool
lv: Rīka īsais nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExecutable)
en: Executable:
lv: Izpilddatne:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, edtExecutable)
en: Application or interpreter
lv: Programma vai interpretators

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblArgs)
en: Ar&guments:
lv: &Parametri:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtArgs)
en: Command line arguments
lv: Komandrindas parametri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInput)
en: &Input:
lv: &Ievade

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, edtInput)
en: Optional standard input
lv: Izvēles standarta ievade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWorkingDir)
en: Working directory:
lv: Darba mape:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, edtWorkingDir)
en: Uses current document path if empty
lv: Ja tukšs, izmanto pašreizējo dokumenta ceļu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMimeType)
en: Mime &types:
lv: MIME &tipi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtMimeType)
en: A semicolon-separated list of mime types for which this tool should be available. If empty, the tool is always available.
lv: Ar semikoliem dalīts MIME tipu saraksts, kuriem būs pieejams šis rīks. Ja tukšs, rīks būs pieejams vienmēr.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtMimeType)
en: Show tool only for given mime types
lv: Rīku rādīt tikai dotajiem MIME tipiem

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, btnMimeType)
en: Opens a dialog that helps in creating a list of mimetypes.
lv: Atver lodziņu, kas palīdz veidot MIME tipu sarakstu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSave)
en: Save:
lv: Saglabāt:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cmbSave)
en: Optionally save the current or all modified documents prior to running the command. This is helpful if you want to pass URLs to an application like, for example, an FTP client.
lv: Ja vēlaties, varat saglabāt pašreizējo vai visus izmainītos dokumentus pirms komandas palaišanas. Tas ir noderīgi, ja vēlaties padot URL programmai, piemēram, FTP klientam.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: None
lv: Nekam

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: Current Document
lv: Pašreizējam dokumentam

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: All Documents
lv: Visiem dokumentiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Trigger
lv: Aktivizētājs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: Before Save
lv: Pirms saglabāšanas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: After Save
lv: Pēc saglabāšanas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkReload)
en: Reload current document after execution
lv: Pārlādēt pašreizējo dokumentu pēc izpildes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: O&utput:
lv: I&zvade:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Ignore
lv: Ignorēt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Insert at Cursor Position
lv: Ievietot kursora pozīcijā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Selected Text
lv: Aizvietot atlasīto tekstu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Current Document
lv: Aizvietot pašreizējo dokumentu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Append to Current Document
lv: Pievienot pašreizējam dokumentam

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Insert in New Document
lv: Ievietot jaunā dokumentā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Display in Pane
lv: Rādīt rūtī

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Editor command:
lv: Redaktora komanda:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtCommand)
en: If you specify a name here, you can invoke the command from the view command line with the_name_you_specified_here. Please do not use spaces or tabs in the name.
lv: Te norādot nosaukumu, varat palaist komandu ar te_norādīto_nosaukumu no skata komandrindas. Nosaukumā nelietojiet atstarpes un tabulatorus.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtCommand)
en: Optional view command line name
lv: Ne obligāts skata komandrindas nosaukums

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabOutput)
en: Output
lv: Izvade

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, teOutput)
en: Displays output from the external tool
lv: Parāda izvadi no ārējā rīka

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Pamata rīkjosla
