katefilebrowserplugin - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
lv: Ievadiet nosaukuma filtru, lai ierobežotu rādītās datnes.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
lv: Atvērt ar

en: &Other...
lv: &Citi...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
lv[0]: Jūs mēģināt atvērt %1 datni, vai tiešām to vēlaties?
lv[1]: Jūs mēģināt atvērt %1 datnes, vai tiešām to vēlaties?
lv[2]: Jūs mēģināt atvērt %1 datņu, vai tiešām to vēlaties?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
lv: Atvērt visas datnes

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Current Document Folder
lv: Pašreizējā dokumenta mape

en: Options
lv: Opcijas

en: Automatically synchronize with current document
lv: Automātiski sinhronizēt termināli ar aktīvo dokumentu

en: Highlight current file
lv: Izcelt aktīvo datni

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: A&vailable actions:
lv: &Pieejamās darbības:

en: S&elected actions:
lv: &Izvēlētās darbības:

en: Filesystem Browser
lv: Datņu sistēmas pārlūks

en: Filesystem Browser Settings
lv: Datņu sistēmas pārlūka iestatījumi

en: Filesystem
lv: Datņu sistēma
