katexmltools - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
lv: XML rīki

en: &Insert Element...
lv: &Ievietot elementu...

en: &Close Element
lv: &Aizvērt elementu

en: Assign Meta &DTD...
lv: Piešķirt meta &DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
lv: Piešķirt meta DTD XML formātā

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
lv: Pašreizējā datne ir identificēta kā dokuments ar tipu „%1“. Ielādēs šī dokumenta tipu meta DTD.

en: Loading XML Meta DTD
lv: Ielādē XML Meta DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
lv: Neizdevās atvērt datni „%1“. Serveris atgrieza kļūdu.

en: XML Plugin Error
lv: XML spraudņa kļūda

en: XML entities
lv: XML entītijas

en: XML attribute values
lv: XML atribūtu vērtības

en: XML attributes
lv: XML atribūti

en: XML elements
lv: XML elementi

en: Insert XML Element
lv: Ievietot XML elementu

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
lv: Ievadiet XML birkas nosaukumu un atribūtus ("<", ">" un programma izveidos aizverošo birku):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
lv: Neizdevās parsēt datni „%1“. Pārliecinieties, ka tā ir laba XML datne.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
lv: Datnei „%1“ ir negaidīts formāts. Pārliecinieties, ka tā atbilst vienam no šiem tipiem:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Šādas datnes var izveidot ar „dtdparse“. Vairāk informācijas lasiet „Kate“ spraudņa dokumentācijā.

en: Analyzing meta DTD...
lv: Analizē meta DTD...

en: Cancel
lv: Atcelt
