kate - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enter RBQL query
lv: Ievadiet RBQL vaicājumu

en: Add new tab
lv: Pievienot jaunu cilni

en: Execute query
lv: Izpildīt vaicājumu

en: File has header
lv: Datnei ir galvene

en: Failed to get separator for current document. Not a CSV/TSV doc?
lv: Neizdevās iegūt atdalītāju pašreizējam dokumenta. Varbūt tas nav CSV/TSV dokuments?

en: Document is empty
lv: Dokuments ir tukšs
