kate - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Format
lv: Formatēšana

en: Failed to write a temp file
lv: Neizdevās rakstīt pagaidu datnē

en: Failed to run git diff: git not installed
lv: Neizdevās palaist „git diff“: „git“ nav instalēts

en: Failed to run git diff: %1
lv: Neizdevās palaist „git diff“: %1

en: User Settings
lv: Lietotāja iestatījumi

en: Default Settings
lv: Noklusējuma iestatījumi

en: Formatting
lv: Formatēšana

en: Formatting Settings
lv: Formatēšanas iestatījumi

en: Failed to read settings.json. Error: %1
lv: Neizdevās nolasīt „settings.json“. Kļūda: %1

en: Format Document
lv: Formatēt dokumentu

en: Format on Save
lv: Formatēt saglabājot

en: Disable formatting on save without persisting it in settings
lv: Izslēgt formatēšanu saglabāšanas laikā, ja tas nav norādīts iestatījumos

en: %1: Unexpected empty command!
lv: %1: negaidīta tukša komanda!

en: %1 is not installed, please install it to be able to format this document!
lv: „%1“ nav instalēts. Lai formatētu šo dokumentu, tas ir jāieinstalē!

en: Please install node and prettier
lv: Lūdzu, instalējiet „node“ un „prettier“

en: PrettierFormat: Failed to create temporary file
lv: „PrettierFormat“: neizdevās izveidot pagaidu datni

en: PrettierFormat: Failed to start 'node': %1
lv: „PrettierFormat“: neizdevās palaist „node“: %1

en: Unknown formatterForJson: %1
lv: Nezināms „formatterForJson“: %1

en: Unknown formatterForPython: %1
lv: nezināms „formatterForPython“: %1

en: Unknown formatterForYaml: %1, falling back to yamlfmt
lv: Nezināms „formatterForYaml“: %1, atgriežas uz „yamlfmt“

en: Failed to run formatter. Unsupported language %1
lv: Neizdevās palaist formatētāju. Neatbalstīta valoda „%1“
