kate - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Line Number
lv: Rindas numurs

en: File Path
lv: Datnes ceļš

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Go to Previous Bookmark
lv: Iet uz iepriekšējo grāmatzīmi

en: Go to Next Bookmark
lv: Iet uz nākamo grāmatzīmi

en: Remove Bookmark
lv: Noņemt grāmatzīmi
