kate - en to lv translation catalogue (73 entries)

en: Open...
lv: Atvērt...

en: Open File
lv: Atvērt datni

[ctx: @action:inmenu]
en: Reloa&d
lv: &Pārlādēt

en: Reload selected document(s) from disk.
lv: Pārlādē atlasīto dokumentu(-us) no diska.

[ctx: @action:inmenu]
en: Close
lv: Aizvērt

en: Close the current document.
lv: Aizver pašreizējo dokumentu.

[ctx: @action:inmenu]
en: Expand Recursively
lv: Izvērst rekursīvi

en: Expand the file list sub tree recursively.
lv: Rekursīvi izvērš datņu saraksta apakškoku.

[ctx: @action:inmenu]
en: Collapse Recursively
lv: Sakļaut rekursīvi

en: Collapse the file list sub tree recursively.
lv: Rekursīvi sakļauj datņu saraksta apakškoku.

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Other
lv: Aizvērt pārējos

en: Close other documents in this folder.
lv: Aizver pārējos dokumentus šajā mapē.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Containing Folder
lv: Atvērt saturošo mapi

en: Open the folder this file is located in.
lv: Atver mapi, kurā atrodas šī datne.

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Location
lv: Kopēt vietu

en: Copy path and filename to the clipboard.
lv: Starpliktuvē kopē ceļu un datnes nosaukumu.

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename...
lv: Pārdēvēt...

en: Rename the selected file.
lv: Pārdēvē atlasīto datni

en: Print selected document.
lv: Drukāt atlasīto dokumentu.

en: Show print preview of current document
lv: Rādīt pašreizējā dokumenta drukas priekšskatījumu

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
lv: Dzēst

en: Close and delete selected file from storage.
lv: Aizvērt un no ierīces dzēst atlasīto datni.

[ctx: @action:inmenu]
en: Tree Mode
lv: Koka režīms

en: Set view style to Tree Mode
lv: Noteikt koka režīma skata stilu

[ctx: @action:inmenu]
en: List Mode
lv: Saraksta režīms

en: Set view style to List Mode
lv: Noteikt saraksta režīma skata stilu

[ctx: @action:inmenu sorting option]
en: Document Name
lv: Dokumenta nosaukums

en: Sort by Document Name
lv: Kārtot pēc dokumenta nosaukuma

[ctx: @action:inmenu sorting option]
en: Document Path
lv: Dokumenta ceļš

en: Sort by Document Path
lv: Kārtot pēc dokumenta ceļa

[ctx: @action:inmenu sorting option]
en: Opening Order
lv: Atvēršanas secība

en: Sort by Opening Order
lv: Kārtot pēc atvēršanas secības

en: Custom Sorting
lv: Pielāgota kārtošana

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear History
lv: Notīrīt vēsturi

en: Clear edit/view history.
lv: Notīra rediģēšanas un skatīšanas vēsturi.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
lv: Atvērt ar

en: Show Git History
lv: Rādīt „Git“ vēsturi

en: Unpin Document
lv: Noņemt dokumenta piespraudi

en: Pin Document
lv: Piespraust dokumentu

[ctx: @action:inmenu]
en: View Mode
lv: Skata režīms

[ctx: @action:inmenu]
en: Sort By
lv: Kārtot pēc

en: Background Shading
lv: Fona ēnošana

en: &Viewed documents' shade:
lv: &Apskatīto dokumentu tonēšana:

en: &Modified documents' shade:
lv: &Mainīto dokumentu tonēšana:

en: &Sort by:
lv: &Kārtot pēc:

en: Opening Order
lv: Atvēršanas secība

en: Document Name
lv: Dokumenta nosaukums

en: Url
lv: URL

en: &View Mode:
lv: &Skata režīms:

en: Tree View
lv: Koka skats

en: List View
lv: Saraksta skats

en: &Show Full Path
lv: &Rādīt pilnu ceļu

en: Show &Toolbar
lv: Rādīt rīk&joslu

en: Show Close Button On Hovering
lv: Uzliekot rādītāju, rādīt aizvēršanas pogu

en: Middle Click To Close Documents
lv: Aizvērt dokumentus ar vidējo klikšķi

en: When background shading is enabled, documents that have been viewed or edited within the current session will have a shaded background. The most recent documents have the strongest shade.
lv: Kad ir ieslēgta fona ēnošana, šajā sesijā skatītajiem vai rediģētajiem dokumentiem būs tonēts fons. Nesenākajiem dokumentiem tonējums būs izteiktāks.

en: Set the color for shading viewed documents.
lv: Norādiet krāsu apskatīto dokumentu tonēšanai.

en: Set the color for modified documents. This color is blended into the color for viewed files. The most recently edited documents get most of this color.
lv: Norādiet krāsu mainītajiem dokumentiem. Šī krāsa sajaucas par krāsu skatītajām datnēm. Nesenāk rediģētie dokumenti iegūs vairāk no šīs krāsas.

en: When enabled, in tree mode, top level folders will show up with their full path rather than just the last folder name.
lv: Kad ieslēgts, koka skatā augstākā līmeņa mapēm rādīs pilnu ceļu, bet ne tikai pēdējās mapes nosaukumu.

en: When enabled, a toolbar with actions like “Save” are displayed above the list of documents.
lv: Kad ieslēgts, virs dokumentu saraksta ir redzama rīkjosla ar saglabāšanas un citām pogām.

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Configure Documents
lv: Konfigurēt dokumentus

[ctx: Open here is a description, i.e. 'list of widgets that are open' not a verb]
en: Open Widgets
lv: Atvērt logdaļas

[ctx: %1 is the full path]
en: <p><b>%1</b></p><p>The document has been modified by another application.</p>
lv: <p><b>%1</b></p><p>Dokumentu ir izmainījusi cita programma.</p>

en: Filter…
lv: Filtrēt…

en: Previous Document
lv: Iepriekšējais dokuments

en: Next Document
lv: Nākamais dokuments

en: &Show Active Document
lv: &Rādīt aktīvo dokumentu

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save the current document
lv: Saglabāt pašreizējo dokumentu

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: Save the current document under a new name
lv: Saglabāt pašreizējo dokumentu ar jaunu nosaukumu

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lv: &Iet
