katebacktracebrowserplugin - en to ms translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
ms: Fail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
ms: Baris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
ms: Fungsi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
ms: &Buang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
ms: T&ambah

en: File not found: %1
ms: Fail tidak ditemui: %1
