kate - en to my translation catalogue (42 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, run)
en: Run
my: မောင်းနှင်မည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_34)
en: Run time (milliseconds):
my: မောင်းနှင်ကြာချိန် (မီလီစက္ကန့်) -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_35)
en: Probe level:
my: စုံစမ်းစစ်ဆေးမှုအဆင့် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userClassLabel)
en: User classes file:
my: အသုံးပြုသူ classes ဖိုင်လ် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Base period:
my: အခြေခံကာလ -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Reduction core count:
my: လျော့နည်းမှု ရေတွက်ခြင်း-

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Time core count:
my: အချိန်ရေတွက်ခြင်း -

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, system)
en: System
my: စစ်စတမ်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Simulation time horizon:
my: သရုပ်သကန် အချိန်ကန့်သတ်ချက် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Perf sampling period:
my: နမူနာစုဆောင်းကာလ -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Primary time horizon:
my: ပင်မ အချိန်ကန့်သတ်ချက် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Secondary time horizon:
my: ဒုတိယအရံ အချိန်ကန့်သတ်ချက် -

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, debugtab)
en: Debug
my: ဒီဘက်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Debug:
my: ဒီဘက် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Debug windows:
my: ဒီဘက်ဝင်းဒိုးများ-

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, traceModelIn)
en: Model inputs
my: မော်ဒယ် အသွင်းများ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, traceModelOut)
en: Model outputs
my: မော်ဒယ် အထုတ်များ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, traceModelRev)
en: Model revision
my: မော်ဒယ် ရီဗွီရှင်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: Decompile objects:
my: ပရိုဂရမ်အရာဝတ္ထုများ ဒီကွန်ပိုင်းလုပ်မည် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, decompileFileLabel)
en: Decompile to file:
my: ဖိုင်လ်သို့ ဒီကွန်ပိုင်းလုပ်မည် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Ignore named objects:
my: အမည်ပေးထားသော ပရိုဂရမ်အရာဝတ္ထုများ လစ်လျူရှုမည် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Dump objects to file:
my: ပရိုဂရမ်အရာဝတ္ထုများကို ဖိုင်လ်သို့ စွန့်ပစ်မည် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Test objects:
my: စမ်းသပ် ပရိုဂရမ်အရာဝတ္ထုများ -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30)
en: Decompile models:
my: ပရိုဂရမ်မော်ဒယ်များ ဒီကွန်ပိုင်းလုပ်မည် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Ignore named models:
my: အမည်ပေးထားသော ပရိုဂရမ်မော်ဒယ်များ လစ်လျူရှုမည် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dumpFileLabel)
en: Dump models to file:
my: ပရိုဂရမ်မော်ဒယ်များကို ဖိုင်လ်သို့ စွန့်ပစ်မည် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_33)
en: Test models:
my: စမ်းသပ် ပရိုဂရမ်မော်ဒယ်များ -

en: Path to replicode executor:
my: ရီပလီကုတ် လုပ်ဆောင်ဖိုင်လ်သို့ လမ်းကြောင်း -

en: Replicode
my: ရီပလီကုတ်

en: Replicode configuration
my: ရီပလီကုတ် ပြင်ဆင်မှု

en: Run replicode
my: ရီပလီကုတ် မောင်းနှင်မည်

en: Stop replicode
my: ရီပလီကုတ် ရပ်မည်

en: Replicode Config
my: ရီပလီကုတ် ကွန်ဖစ်

[ctx: shortcut for action]
en: Run (%1)
my: မောင်းနှင်မည် (%1)

[ctx: shortcut for action]
en: Stop (%1)
my: ရပ်မည် (%1)

[ctx: @title:window]
en: Active Document Not Found
my: သက်ဝင်နေသော မှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူ မတွေ့ပါ

[ctx: @title:window]
en: Empty Document
my: ဗလာ မှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူ

en: Cannot execute an empty document.
my: ဗလာ မှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူ ကို မလုပ်ဆောင်နိုင်ပါ။

[ctx: @title:window]
en: File Not Found
my: ဖိုင်လ်မတွေ့ပါ

[ctx: @title:window]
en: Replicode Executable Not Found
my: ရီပလီကုတ် လုပ်ဆောင်-ဖိုင်လ် မတွေ့ပါ

en: Replicode execution failed: %1
my: ရီပလီကုတ် ဆောင်ရွက်မှု ကျရှုံးခဲ့သည် - %1

en: Replicode execution finished.
my: ရီပလီကုတ် ဆောင်ရွက်မှု ပြီးပါပြီ။
