kate - en to my translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
my: ဖိုင်လ်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
my: စာကြောင်း

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
my: လမ်းကြောင်းများ ပြင်ဆင်မည်...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
my: ကလစ်ဘုတ် သုံးမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
my: ဖိုင်လ် တွန်းတင်မည်...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
my: ဖိုလ်ဒါများ ရှာဖွေမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
my: နောက်ယောင်ခံလိုက်မှုဒေတာများရှာရန် ဇစ်မြစ််ဖိုလ်ဒါများ ထည့်ပါ -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
my: &Rဖယ်ရှားမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
my: &Aထည့်မည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
my: ဖိုင်အမျိုးအစားများ -

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
my: ဖိုင်လ်တိုးချဲ့အမည်များ စာရင်း။ သာဓက။ ။ *.cpp ၊ *.h ၊ *.c ၊ ... ။

en: Indexing files...
my: ဖိုင်လ်များကို အညွှန်းစဥ်နေသည်...

en: Backtrace
my: နောက်ယောက်ခံလိုက်မှု

en: Load Backtrace
my: နောက်ယောက်ခံလိုက်မှုဒေတာ တွန်းတင်မည်

en: Loading backtrace succeeded
my: နောက်ယောက်ခံလိုက်မှုဒေတာ တွန်းတင်မှု အောင်မြင်ခဲ့သည်

en: Loading backtrace failed
my: နောက်ယောက်ခံလိုက်မှုဒေတာ တွန်းတင်မှု မအောင်မြင်ပါ

en: File not found: %1
my: ဖိုင်လ်မတွေ့ပါ - %1

en: Opened file: %1
my: ဖွင့်ထားသော ဖိုင်လ် - %1

en: No debugging information available
my: ဒီဘက်ဂင်အချက်အလက်များ မရရှိနိုင်ပါ

en: Backtrace Settings
my: နောက်ယောင်ခံလိုက် ဆက်တင်

en: Backtrace Browser Settings
my: နောက်ယောင်ခံလိုက် ဘရောက်ဇာ ဆက်တင်
