kate - en to my translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
my: အထုတ်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton)
en: Build again
my: ထပ်၍ တည်ဆောက်မည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်မည်

en: Build
my: တည်ဆောက်မည်

en: Select Target...
my: ဦိးတည်ပစ်မှတ် ရွေးမည်...

en: Stop
my: ရပ်မည်

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
my: ဦိးတည်ပစ်မှတ် ဆက်တင်

en: There is no file or directory specified for building.
my: တည်ဆောက်ရန် ဖိုင်လ် သို့မဟုတ် ဒါရိုက်ထရီ သတ်မှတ်ထားခြင်းမရှိပါ။

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
my: "%1" ကို မမောင်းနှင်နိုင်ခဲ့ပါ။ အထွက်အခြေအနေ = %2

en: Building <b>%1</b> cancelled
my: တည်ဆောက်မှု <b>%1</b> ပယ်ဖျက်ခဲ့သည်

en: No target available for building.
my: တည်ဆောက်ရန် ဦးတည်ပစ်မှတ် မရှိပါ

en: Already building...
my: တည်ဆောက်နေပြီးဖြစ်သည်...

en: Building target <b>%1</b> ...
my: <b>%1</b> ဦးတည်ပစ်မှတ် တည်ဆောက်နေသည်...

en: Found one error. | Found %1 errors.
my[0]: အမှား %1ခု တွေ့ရှိသည်။

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
my[0]: သတိပေးချက် %1ခု တွေ့ရှိသည်

en: Build failed.
my: တည်ဆောက်မှု မအောင်မြင်ပါ။

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
my: မသတ်မှတ်ထားသော အကိုးအကား

en: Target Set
my: ဦိးတည်ပစ်မှတ်အစု

en: Clean
my: ရှင်းမည်

en: Config
my: ကွန်ဖစ်

en: build
my: တည်ဆောက်မည်

en: clean
my: ရှင်းမည်

en: quick
my: အလျင်အမြန်

[ctx: T as in Target set]
en: <B>T:</B> %1
my: <B>ပစ်မှတ် -</B> %1

[ctx: D as in working Directory]
en: <B>Dir:</B> %1
my: <B>ဒါရိုက် -</B> %1

en: Working Directory / Command
my: အလုပ်လုပ်မည့်ဒါရိုက်ထရီ / အမိန့်

en: Add new target
my: ဦးတည်ပစ်မှတ်အသစ် ထည့်မည်

en: Build selected target
my: ရွေးထားသော ဦးတည်ပစ်မှတ် တည်ဆောက်မည်

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
my: &Bတည်ဆောက်မည်

en: Insert path
my: လမ်းကြောင်းထည့်သွင်းမည်

en: Select directory to insert
my: ထည့်သွင်းရန် ဒါရိုက်ထရီ ရွေးမည်
