kate - en to my translation catalogue (59 entries)

[ctx: External tool category]
note: i18n: file: 4
en: Tools
my: ကိရိယာများ

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Compile and Run cpp
my: စီစီပီကို ကွန်ပိုင်းလုပ်၍ မောင်းနှင်မည်

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: git blame
my: ဂစ် ဘလိမ်း

[ctx: External tool category]
note: i18n: file: 4 i18n: file: 3
en: Git
my: ဂစ်

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: git-cola
my: ဂစ်-ကိုလာ

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: gitk
my: ဂစ်ကေ

[ctx: External tool category]
note: i18n: file: 4
en: Go
my: သွားမည်

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Insert UUID
my: ယူယူအိုင်ဒီ ထည့်သွင်းမည်

[ctx: External tool category]
note: i18n: file: 4
en: Qt
my: ကျူတီ

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 10
en: Search KDE API
my: ကေဒီအီးအေပီအိုင် တွင်ရှာဖွေမည်

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 10
en: Search Qt API
my: ကျူတီအေပီအိုင် တွင်ရှာဖွေမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
my: &Aထည့်သွင်းမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Edit...
my: &Eတည်းဖြတ်...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
my: &Rဖယ်ရှားမည်

en: External Tools
my: ပြင်ပကိရိယာများ

en: Running %1: %2 %3
my: မောင်းနှင်နေသည် %1 - %2 %3

en: Running %1: %2 %3 with input %4
my: %4 ပေးချက်နှင့် မောင်းနှင်နေသည် %1 - %2 %3

en: Data written to stderr:
my: "stderr" သို့ရေးခဲ့သော ဒေတာ -

en: %1 crashed
my: %1 ပျက်သွားခဲ့သည်

en: %1 finished with exit code %2
my: %1 သည် အထွက်ကုတ် %2 နှင့် ပြီးသွားခဲ့သည်

en: Edit External Tool
my: ပြင်ပကိရိယာ တည်းဖြတ်မည်

en: Revert tool to default settings
my: ကိရိယာကို မူလသတ်မှတ်ချက်များသို့ ပြန်ပြောင်းမည်

en: External Tool
my: ပြင်ပကိရိယာ

en: You must specify at least a name and an executable
my: အနည်းဆုံး အမည်နှင့် လုပ်ဆောင်-ဖိုင်လ် သတ်မှတ်ပေးရမည်

en: Select Mime Types
my: အမ်အိုင်အမ်အီးအမျိုးအစားများ ရွေးချယ်မည်

en: Add Tool...
my: ကိရိယာထည့်သွင်းမည်...

en: Add Category
my: အမျိုးအစားထည့်သွင်းမည်

en: Uncategorized
my: အမျိုးအစားမခွဲထားသော

en: New Category
my: အမျိုးအစားအသစ်

en: New Category %1
my: အမျိုးအစားအသစ် %1

en: Configure...
my: ပြင်ဆင်မည်...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ToolDialog)
en: Edit Tool
my: ကိရိယာ တည်းဖြတ်မည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Na&me:
my: &mအမည် -

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtName)
en: Short name of the tool
my: ကိရိယာ၏ အမည်တို

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExecutable)
en: Executable:
my: လုပ်ဆောင်-ဖိုင်လ် -

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, edtExecutable)
en: Application or interpreter
my: အပ္ပလီကေးရှင်း သို့မဟုတ် အဓိပ္ပါယ်ပြန်ဆိုကိရိယာ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblArgs)
en: Ar&guments:
my: &gပေးချက်များ -

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtArgs)
en: Command line arguments
my: အမိန့်စာကြောင်း ပေးချက်များ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInput)
en: &Input:
my: &Iအသွင်း -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWorkingDir)
en: Working directory:
my: အလုပ်လုပ်မည့်ဒါရိုက်ထရီ -

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, edtWorkingDir)
en: Uses current document path if empty
my: ဗလာဖြစ်နေပါက လက်ရှိမှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူ၏ လမ်းကြောင်းသုံးမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMimeType)
en: Mime &types:
my: &tအမ်အိုင်အမ်အီးအမျိုးအစားများ -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSave)
en: Save:
my: သိမ်းဆည်း -

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: None
my: မသတ်မှတ်ထား

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: Current Document
my: လက်ရှိမှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: All Documents
my: မှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူအားလုံး

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: O&utput:
my: &uအထုတ် -

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Ignore
my: လစ်လျူရှုမည်

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Insert at Cursor Position
my: ကာဆာတည်နေရာ၌ ထည့်သွင်းမည်

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Selected Text
my: ရွေးချယ်ထားသော စာများကို အစားထိုးမည်

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Current Document
my: လက်ရှိမှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူကို အစားထိုးမည်

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Append to Current Document
my: လက်ရှိမှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူတွင် ထည့်ဆက်မည်

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Insert in New Document
my: မှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူအသစ်တွင် ထည့်သွင်းမည်

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Copy to Clipboard
my: ကလစ်ဘုတ်သို့ကူးယူမည်

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Display in Pane
my: အပိုင်းကန့်-ဝင်းဒိုး တွင် ပြမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Editor command:
my: တည်းဖြတ်ကိရိယာ အမိန့် -

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabOutput)
en: Output
my: အထုတ်

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
my: &Tကိရိယာများ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
my: ပင်မကိရိယာတန်း
