kate - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Search
my: ရှာမည်

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
my: ဖြင့် ဖွင့်မည်

en: &Other...
my: &Oအခြား...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
my[0]: သင်သည် ဖိုင်လ် %1ခု ဖွင့်ရန် ကြိုးပမ်းနေသည်။ သေချာပါသလား။

en: Bookmarks
my: စာမျက်နှာအမှတ်အသားများ

en: Current Document Folder
my: လက်ရှိမှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူ ဖိုလ်ဒါ

en: Options
my: ရွေးချယ်စရာများ

en: Toolbar
my: ကိရိယာတန်း

en: A&vailable actions:
my: &vရရှိနိုင်သော လုပ်ဆောင်ချက်များ -

en: S&elected actions:
my: &eရွေးချယ်ထားသော လုပ်ဆောင်ချက်များ -

en: Filesystem Browser
my: ဖိုင်လ်စနစ်ဘရောက်ဇာ

en: Filesystem Browser Settings
my: ဖိုင်လ်စနစ်ဘရောက်ဇာ ဆက်တင်
