kate - en to my translation catalogue (34 entries)

en: Edit Snippet Repository %1
my: စာအတိုအထွာရီပိုစစ်တိုရီ %1 တည်းဖြတ်မည်

en: Create New Snippet Repository
my: စာအတိုအထွာ ရီပိုစစ်တိုရီ အသစ်ဖန်တီးမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, snippetName)
en: Name:
my: အမည် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoNamespaceLabel)
en: Namespace:
my: နိမ်းစပေ့ -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoLicenseLabel)
en: &License:
my: &Lလိုင်စင် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoAuthorsLabel)
en: &Authors:
my: &Aရေးသားသူများ -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoFileTypesLabel)
en: &File types:
my: &Fဖိုင်အမျိုးအစားများ -

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, repoNameEdit)
en: A short name for the repository
my: ရီပိုစစ်တိုရီ၏ အမည်တို

en: Edit Snippet %1 in %2
my: %2 တွင် စာအတိုအထွာ %1 တည်းဖြတ်မည်

en: Create New Snippet in Repository %1
my: ရီပိုစစ်တိုရီ %1 စာအတိုအထွာအသစ်တွင်ဖန်တီးမည်

en: Warning - Unsaved Changes
my: သတိ - မသိမ်းဆည်းရသေးသောပြောင်းလဲမှုများ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, snippetTab)
en: &Snippet
my: &Sစာအတိုအထွာ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, dotest_button)
en: Test this snippet
my: ဤစာအတိုအထွာကို စမ်းသပ်မည်

[ctx: Autogenerated repository name for a programming language]
en: %1 snippets
my: %1 စာအတိုအထွာများ

en: Snippets
my: စာအတိုအထွာများ

en: Create Snippet
my: စာအတိုအထွာ ဖန်တီးမည်

en: <empty snippet>
my: <ဗလာ စာအတိုအထွာ>

en: insert snippet %1
my: စာအတိုအထွာ %1 ထည့်သွင်းမည်

en: <empty repository>
my: <ဗလာ ရီပိုစစ်တိုရီ>

en: Output file '%1' could not be opened for writing
my: ရေးရန်အတွက် အထုတ်ဖိုင်လ် '%1' ကို ဖွင့်မရနိုင်ခဲ့ပါ

en: Applies to all filetypes
my: ဖိုင်လ်အမျိုးအစားအားလုံးကို သက်ရောက်စေမည်

en: Add Repository
my: ရီပိုစစ်တိုရီ ထည့်မည်

en: Edit Repository
my: ရီပိုစစ်တိုရီ တည်းဖြတ်မည်

en: Remove Repository
my: ရီပိုစစ်တိုရီ ဖယ်ရှားမည်

en: Add Snippet
my: စာအတိုအထွာ ထည့်မည်

en: Edit Snippet
my: စာအတိုအထွာ တည်းဖြတ်မည်

en: Remove Snippet
my: စာအတိုအထွာ ဖယ်ရှားမည်

en: Get New Snippets
my: စာအတိုအထွာအသစ်များ ရယူမည်

en: Snippet: %1
my: စာအတိုအထွာ - %1

en: Repository: %1
my: ရီပိုစစ်တိုရီ - %1

en: Do you really want to delete the snippet "%1"?
my: စာအတိုအထွာ "%1" ကို သင်တကယ်ဖျက်တော့မည်လား။

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, filterText)
en: Define filter here
my: စစ်ထုတ်မှု သတ်မှတ်မည်

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, filterText)
en: Filter...
my: စစ်ထုတ်မည်...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
my: &Tကိရိယာများ
