kate - en to my translation catalogue (32 entries)

en: Show Functions
my: Functionများ ပြမည်

en: Show Macros
my: Macros ပြမည်

en: Show Structures
my: Structures ပြမည်

en: Show Subroutines
my: Subroutines ပြမည်

en: Show Modules
my: Modules ပြမည်

en: Show Uses
my: Uses ပြမည်

en: Show Pragmas
my: Pragmas ပြမည်

en: SymbolViewer
my: သင်္ကေတကြည့်ရှုကိရိယာ

en: Tree Mode
my: သစ်ပင်ပုံစံမြင်ကွင်း

en: Expand Tree
my: သစ်ပင် ဖြန့်မည်

en: Show Sorted
my: စီထားသည်များ ပြမည်

en: Show Parameters
my: Parameters ပြမည်

en: Symbol List
my: သင်္ကေတ စာရင်း

[ctx: @title:column]
en: Symbols
my: သင်္ကေတများ

[ctx: @title:column]
en: Position
my: တည်နေရာ

en: Sorry, not supported yet!
my: စိတ်မကောင်းပါဘူး။ မလုပ်နိုင်ပါ။

en: File type: %1
my: ဖိုင်လ်အမျိုးအစား - %1

en: Display functions parameters
my: functions ပေးချက်များ ပြမည်

en: Automatically expand nodes in tree mode
my: သစ်ပင်ပုံစံမြင်ကွင်းတွင် အမြဲတမ်း ဆုံမှတ်များတွင် ဖြန့်ပါ

en: Always display symbols in tree mode
my: သင်္ကေတများကို အမြဲတမ်း သစ်ပင်ပုံစံမြင်ကွင်းတွင် ပြပါ

en: Always sort symbols
my: သင်္ကေတများကို အမြဲစီပါ

en: Parser Options
my: Parserရွေးချယ်စရာများ

en: Symbol Viewer
my: သင်္ကေတ ကြည့်ရှုကိရိယာ

en: Symbol Viewer Configuration Page
my: သင်္ကေတ ကြည့်ရှုကိရိယာ ပြင်ဆင်မှုစာမျက်နှာ

en: Show Methods
my: Methods ပြမည်

en: Show Classes
my: Classများ ပြမည်

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
my: &Sဆက်တင်

en: Show Tags
my: တပ်ဂ်များ ပြမည်

en: Show Params
my: Params ပြမည်

en: Show Variables
my: ကိန်းရှင်းများ ပြမည်

en: Show Templates
my: Templates ပြမည်

en: Variables
my: ကိန်းရှင်းများ
