kate - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Preview
my: အကြိုမြင်ကွင်း

en: Lock Current Document
my: လက်ရှိမှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူ သော့ခတ်မည်

en: Lock preview to current document
my: လက်ရှိမှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူ၏ ပုံနှိပ်အကြိုမြင်ကွင်း သော့ခတ်မည်

en: Unlock Current View
my: လက်ရှိမြင်ကွင်းကို သော့ဖွင့်မည်

en: Unlock current view
my: လက်ရှိမြင်ကွင်းကို သော့ဖွင့်မည်

en: Automatically Update Preview
my: အကြိုမြင်ကွင်း အလိုအလျောက် အပ်ဒိတ်တင်မည်

en: Enable automatic updates of the preview to the current document content
my: လက်ရှိမှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူ၏ အကြိုမြင်ကွင်း အလိုအလျောက်အပ်ဒိတ်တင်မှု ဖွင့်ထားမည်

en: Manually Update Preview
my: အကြိုမြင်ကွင်း ကိုယ်တိုင် အပ်ဒိတ်တင်မည်

en: Disable automatic updates of the preview to the current document content
my: လက်ရှိမှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူ၏ အကြိုမြင်ကွင်း အလိုအလျောက်အပ်ဒိတ်တင်မှု ပိတ်ထားမည်

en: Update Preview
my: အကြိုမြင်ကွင်း အပ်ဒိတ်တင်မည်

en: Update the preview to the current document content
my: လက်ရှိမှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူ၏ အကြိုမြင်ကွင်း အပ်ဒိတ်တင်မည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: No preview available.
my: အကြိုမြင်ကွင်း မရရှိနိုင်သေးပါ။

en: About %1
my: %1 အကြောင်း
