kate - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Document Switcher
my: မှတ်တမ်းပုံနှိပ်မူ ပြောင်းလဲကိရိယာ

en: Last Used Views
my: နောက်ဆုံးသုံးခဲ့သော မြင်ကွင်းများ

en: Opens a list to walk through the list of last used views.
my: နောက်ဆုံးသုံးခဲ့သော မြင်ကွင်းများကို တစ်ခုချင်းစီကြည့်ရန် စာရင်းဖွင့်မည်

en: Walk through the list of last used views
my: နောက်ဆုံးသုံးခဲ့သော မြင်ကွင်းများကို တစ်ခုချင်းစီကြည့်မည်

en: Last Used Views (Reverse)
my: နောက်ဆုံးသုံးခဲ့သော မြင်ကွင်းများ (ပြောင်းပြန်)

en: Opens a list to walk through the list of last used views in reverse.
my: နောက်ဆုံးသုံးခဲ့သော မြင်ကွင်းများ (ပြောင်းပြန်) ကို တစ်ခုချင်းစီကြည့်ရန် စာရင်းဖွင့်မည်

en: Close View
my: မြင်ကွင်းပိတ်မည်

en: Closes the selected view in the list of last used views.
my: နောက်ဆုံးသုံးခဲ့သော မြင်ကွင်းများမှ ရွေးထားသော မြင်ကွင်းကိုပိတ်မည်။
