kate - en to my translation catalogue (83 entries)

en: Filter...
my: စစ်ထုတ်မည်…

en: LSP Client
my: LSPပရိုဂရမ်ငယ်

en: No JSON data to validate.
my: မှန်ကန်ကြောင်းအတည်ပြုရန်JSONဒေတာမရှိပါ။

en: JSON data is valid.
my: JSON ဒေတာသည်မှန်ပါသည်။

en: JSON data is invalid: no JSON object
my: JSONဒေတာမမှန်ပါ- JSON object မဟုတ်

en: JSON data is invalid: %1
my: JSONဒေတာမမှန်ပါ - %1

en: Delete selected entries
my: ရွေးထားသည်များဖျက်မည်

en: Delete all entries
my: အားလုံးဖျက်မည်

en: LSP server start requested
my: LSPဆာဗာစတင်ခွင့်တောင်းလာပါသည်

en: Go to Definition
my: အဓိပ္ပါယ်ဖွင့်ဆိုချက်သို့ သွားမည်

en: Go to Declaration
my: ကျေညာချက်သို့သွားမည်

en: Go to Type Definition
my: အမျိုးအစားအဓိပ္ပါယ်ဖွင့်ဆိုချက်သို့ သွားမည်

en: Find References
my: အကိုးအကားများရှာဖွေမည်

en: Find Implementations
my: အကောင်အထည်ဖော်ချက်များရှာဖွမည်

en: Highlight
my: အရောင်ချယ်

en: Symbol Info
my: သင်္ကေတ အချက်အလက်

en: Search and Go to Symbol
my: ရှာ၍သင်္ကေတသို့သွားမည်

en: Format
my: ပုံစံချ

en: Rename
my: အမည်ပြောင်း

en: Expand Selection
my: ရွေးထားသည်များဖြန့်ပြမည်

en: Switch Source Header
my: မူလခေါင်းစီးဖိုင်ပြောင်းမည်

en: Expand Macro
my: မာခရိုဖြန့်ပြမည်

en: Code Action
my: ကုဒ်လုပ်ဆောင်ချက်

en: Include declaration in references
my: အကိုးအကားများတွင် ကျေညာချက်ပါဝင်စေမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkComplParens)
en: Add parentheses upon function completion
my: functionရေးပြီးသည်နှင့် ကွင်းစ၊ကွင်းပိတ်ထည့်မည်

en: Show hover information
my: မောက်စ်မြားဝဲနေစဉ်အချက်အလက်ပြမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOnTypeFormatting)
en: Format on typing
my: ရေးနေစဉ်ပုံစံချမည်

en: Highlight goto location
my: သွားရန်နေရာ အရောင်ချယ်ပြမည်

en: Show Diagnostics Notifications
my: ရှာဖွေစစ်ဆေးမှုဆိုင်ရာအသိပေးချက်များပြမည်

en: Show Messages
my: မှတ်စာများပြမည်

en: Server Memory Usage
my: ဆာဗာမှတ်ဉာဏ်သုံးစွဲမှု

en: Restart LSP Server
my: LSPဆာဗာ ပြန်စတင်မည်

en: Restart All LSP Servers
my: LSPဆာဗာအားလုံးပြန်စတင်မည်

en: Go To
my: သို့သွား

en: More options
my: နောက်ထပ်ရွေးချယ်စရာများ…

en: Expand All
my: အားလုံးဖြန့်မည်

en: Collapse All
my: အားလုံးပိတ်မည်

en: Line: %1:
my: စာကြောင်း- %1:

en: No results
my: ရလဒ်မရှိ

[ctx: @title:tab]
en: Definition: %1
my: အဓိပ္ပါယ်ဖွင့်ဆိုချက်- %1

[ctx: @title:tab]
en: Declaration: %1
my: ကျေညာချက် - %1

[ctx: @title:tab]
en: Type Definition: %1
my: အမျိုးအစားအဓိပ္ပါယ်ဖွင့်ဆိုချက် - %1

[ctx: @title:tab]
en: References: %1
my: အကိုးအကားများ - %1

[ctx: @title:tab]
en: Implementation: %1
my: အကောင်အထည်ဖော်ချက်- %1

[ctx: @title:tab]
en: Highlight: %1
my: အရောင်ချယ်ပြ- %1

en: No Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်မရှိ

en: Loading...
my: တွန်းတင်နေသည်…

en: No edits
my: မတည်းဖြတ်ရသေး

[ctx: @title:window]
en: Rename
my: အမည်ပြောင်း

[ctx: @label:textbox]
en: New name (caution: not all references may be replaced)
my: အမည်အသစ် (သတိ - အကိုးအကားအားလုံးကို အစားထိုးပေးနိုင်မည်မဟုတ်ပါ)

en: Not enough results
my: ရလဒ်များမလုံလောက်ပါ

en: Corresponding Header/Source not found
my: သက်ဆိုင်သော ခေါင်းစီးဖိုင်/ဇစ်မြစ်ဖိုင် ရှာမတွေ့ပါ

[ctx: @info]
en: LSP Server
my: LSPဆာဗာ

[ctx: @info]
en: LSP Client
my: LSPပရိုဂရမ်ငယ်

en: Question from LSP server
my: LSPဆာဗာမှမေးခွန်းများ

en: Restarting
my: ပြန်စတင်နေသည်

en: NOT Restarting
my: ပြန်မစတင်ပါ

en: Failed to find server binary: %1
my: ဆာဗာဘိုင်နရီကိုမရှာနိုင်ခဲ့ပါ- %1

en: Failed to start server: %1
my: ဆာဗာ မစတင်နိုင်ခဲ့ပါ- %1

en: Started server %2: %1
my: ဆာဗာ %2: %1 စတင်ခဲ့သည်

en: Failed to read server configuration: %1
my: ဆာဗာပြင်ဆင်ချက်များကိုမဖတ်နိုင်ခဲ့ပါ- %1

en: Symbol Outline
my: သင်္ကေတ ထုတ်နုတ်ချက်

en: Tree Mode
my: သစ်ပင်ပုံစံမြင်ကွင်း

en: Automatically Expand Tree
my: သစ်ပင်ပုံစံမြင်ကွင်းကိုအလိုအလျောက်ဖြန့်ပြမည်

en: Sort Alphabetically
my: အက္ခရာစဥ်ဖြင့်စီမည်

en: Show Details
my: အသေးစိတ်ပြ

en: Symbols
my: သင်္ကေတများ

en: No LSP server for this document.
my: ဤမှတ်တမ်းစာအုပ်အတွက်LSPဆာဗာမရှိပါ။

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Client Settings
my: ပရိုဂရမ်ငယ်သတ်မှတ်ချက်များ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkFmtOnSave)
en: Format on save
my: သိမ်းဆည်းချိန်တွင်ပုံစံချမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSemanticHighlighting)
en: Enable semantic highlighting
my: ဝေါဟာရအလိုက်အရောင်ချယ်မည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Completions:
my: ကူးရေးမှု-

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Navigation:
my: လမ်းညွှန်-

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Server:
my: ဆာဗာ-

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDiagnostics)
en: Show program diagnostics
my: ပရိုဂရမ်ရှာဖွေစစ်ဆေးမှုပြမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolSort)
en: Sort symbols alphabetically
my: အက္ခရာစဉ်ဖြင့်စီ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolDetails)
en: Display additional details for symbols
my: သင်္ကေတအတွက်နောက်ထပ်အသေးစိတ်အချက်အလက်များပြမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolExpand)
en: Automatically expand tree
my: သစ်ပင်ပုံစံမြင်ကွင်းကိုအလိုအလျောက်ဖြန့်ပြမည်

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: User Server Settings
my: အသုံးပြုသူဆာဗာသတ်မှတ်ချက်များ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Settings File:
my: သတ်မှတ်ချက်များ ဖိုင်-

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Default Server Settings
my: ဆာဗာမူလသတ်မှတ်ချက်များ

note: i18n: ectx: Menu (LSPClient Menubar)
en: &LSP Client
my: &LSPပရိုဂရမ်ငယ်

note: i18n: ectx: Menu (lspclient_more_options)
en: More Options
my: နောက်ထပ်ရွေးချယ်စရာများ…
