kate - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Not Committed Yet
my: မပေးပို့ရသေးပါ

[ctx: git-blame information "author: date "]
en:  %1: %2
my:  %1 - %2

[ctx: git-blame information "author: date: commit title "]
en:  %1: %2: %3
my:  %1 - %2 - %3

en: Git Blame
my: ဂစ်ဘလိမ်း

en: Show Git Blame Details
my: ဂစ်ဘလိမ်း အသေးစိတ်ပြမည်

en: Toggle Git Blame Details
my: ဂစ်ဘလိမ်း အသေးစိတ် ဖွင့်/ပိတ်
