kate - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Terminal
my: တာမီနယ်

[ctx: @action]
en: Run Current Document
my: လက်ရှိဖိုင်ကို မောင်းနှင်မည်

[ctx: @action]
en: S&how Terminal Panel
my: &တာမီနယ်ပန်နယ်ပြမည်

[ctx: @action]
en: &Focus Terminal Panel
my: တာမီနယ်ပန်နယ် အာ&ရုံစိုက်မည်

[ctx: @action]
en: &Split Terminal Vertically
my: တာမီနယ် ဒေါင်လိုက်&ခွဲမည်

[ctx: @action]
en: &New Terminal Tab
my: တာမီနယ်တပ်ဘ်&အသစ်

en: Pipe to Terminal?
my: တာမီနယ်သို့ပိုက်ချိတ်မှာလား

en: Pipe to Terminal
my: တာမီနယ်သို့ပိုက်ချိတ်

en: Not a local file: '%1'
my: စက်တွင်းဖိုင်မဟုတ်ပါ- '%1'

en: Run in Terminal?
my: တာမီနယ်တွင် မောင်းနှင်မည်လား။

en: Run
my: မောင်းနှင်မည်

[ctx: @action]
en: &Hide Terminal Panel
my: တာမီနယ်ပန်နယ်ဖွက်&ထားမည်

en: Defocus Terminal Panel
my: တာမီနယ်ပန်နယ် အာရုံမစိုက်တော့ပါ

en: Focus Terminal Panel
my: တာမီနယ်ပန်နယ် အာရုံစိုက်မည်

en: Run in terminal
my: တာမီနယ်တွင် မောင်းနှင်မည်

en: &Remove extension
my: &Rတိုးချဲ့ပရိုဂရမ် ဖယ်ရှားမည်

en: Prefix:
my: အရှေ့ဆက်-

en: &Show warning next time
my: &Sနောက်တစ်ကြိမ်တွင် သတ်ိပေးချက် ပြပါ

en: Terminal Settings
my: တာမီနယ်ဆက်တင်

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
my: &ကိရိယာများ
