KDE 4 - en to nb translation catalogue (40 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
nb: Utdata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton)
en: Build again
nb: Bygg igjen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
nb: Avbryt

en: Build
nb: Bygg

en: Select Target...
nb: Velg mål …

en: Stop
nb: Stopp

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
nb: Mål-innstillinger

en: Project Plugin Targets
nb: Mål for prosjekt-tillegg

en: There is no file or directory specified for building.
nb: Det er ikke oppgitt en fil eller mappe for bygging.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
nb: Fila «%1» er ikke en lokal fil. Ikke-lokale filer kan ikke kompileres.

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
nb: Klarte ikke kjøre «%1». status = %2

en: Building <b>%1</b> cancelled
nb: Bygging av <b>%1</b> avbrutt

en: No target available for building.
nb: Ingen del tilgjengelig for bygging

en: There is no local file or directory specified for building.
nb: Det er ikke oppgitt en lokal fil eller mappe for bygging.

en: Already building...
nb: Bygger allerede …

en: Building target <b>%1</b> ...
nb: Bygger målet <b>%1</b> …

[ctx: @info]
en: <title>Make Results:</title><nl/>%1
nb: <title>Resultater fra make:</title> <nl/>%1

en: Found one error. | Found %1 errors.
nb[0]: Fant en feil.
nb[1]: Fant %1 feil.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
nb[0]: Fant en advarsel.
nb[1]: Fant %1 advarsler.

en: Build failed.
nb: Bygging mislyktes.

en: Build completed without problems.
nb: Bygging ferdig uten problemer.

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
nb: udefinert referanse

en: Target Set
nb: Mål satt

en: Clean
nb: Rydd opp

en: Config
nb: RentOppsett

en: ConfigClean
nb: RentOppsett

en: build
nb: bygg

en: clean
nb: rydd opp

en: quick
nb: hurtig

[ctx: D as in working Directory]
en: <B>Dir:</B> %1
nb: <B>Mappe:</B> %1

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
nb: Bruk:
     «%f» for gjeldende fil
    «%d» for mappa der gjeldende fil ligger
    «%n» for gjeldende filnavn uten suffiks

en: Command/Target-set Name
nb: Navn på kommando/mål-sett

en: Working Directory / Command
nb: Arbeidsmappe/kommando

en: Create new set of targets
nb: Lag nytt målsett

en: Copy command or target set
nb: Kopier kommando eller målsett

en: Add new target
nb: Legg til et nytt mål

en: Build selected target
nb: Bygg markert mål

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
nb: &Bygg

en: Insert path
nb: Sett inn sti

en: Select directory to insert
nb: Velg mappe som skal settes inn
