katexmltools - en to nb translation catalogue (18 entries)

en: &Insert Element...
nb: Sett &inn element …

en: &Close Element
nb: &Lukk element

en: Assign Meta &DTD...
nb: Tildel meta-&DTD …

en: Assign Meta DTD in XML Format
nb: Tildel meta-DTD i XML-format

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
nb: Fila er identifisert til å være av typen «%1». Laster meta-DTD-en for denne dokumenttypen.

en: Loading XML Meta DTD
nb: Åpner XML Meta-DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
nb: Klarte ikke åpne fila «%1». Tjeneren returnerte en feil.

en: XML Plugin Error
nb: XML-modulfeil

en: XML entities
nb: XML-entiteter

en: XML attribute values
nb: XML attributtverdier

en: XML attributes
nb: XML-attributter

en: XML elements
nb: XML-elementer

en: Insert XML Element
nb: Sett inn XML-element

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
nb: Skriv inn XML-elementnavn og -attributter. («<», «>» og sluttagger blir automatisk satt inn):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
nb: Klarte ikke tolke fila «%1». Kontroller at fila er riktig XML.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
nb: Fila «%1» er ikke i det forventede formatet. Kontroller at fila er av denne typen:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Slike filer kan du lage med dtdparse. Hjelpeteksten til Kate-programtilleggene forklarer hvordan.

en: Analyzing meta DTD...
nb: Analyserer meta-DTD …

en: Cancel
nb: Avbryt
