katefilebrowserplugin - en to nb translation catalogue (12 entries)

en: Search
nb: Søk

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
nb: Oppgi et navnefilter som begrenser hvilke filer som blir vist.

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
nb[0]: Du forsøker å åpne 1 fil, er du sikker?
nb[1]: Du forsøker å åpne %1 filer, er du sikker?

en: Bookmarks
nb: Bokmerker

en: Current Document Folder
nb: Gjeldende dokumentmappe

en: Options
nb: Valg

en: Automatically synchronize with current document
nb: Synkroniser automatisk med det gjeldende dokumentet.

en: Toolbar
nb: Verktøylinje

en: A&vailable actions:
nb: Tilgjengelige &handlinger:

en: S&elected actions:
nb: &Valgte handlinger:

en: Filesystem Browser
nb: Blar i filsystem

en: Filesystem Browser Settings
nb: Innstillinger for filsystemviser
