kate - en to nb translation catalogue (6 entries)

en: Not Committed Yet
nb: Ikke innmeldt ennå

en: Git Blame
nb: Git linjehistorikk

en: Show Git Blame Details
nb: Vis detaljer for Git linjehistorikk

en: Toggle Git Blame Details
nb: Vis/skjul detaljer for Git linjehistorikk

en: Git blame, show commit failed.
nb: Git linjehistorikk, klarte ikke vise innmelding.

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nb: Verk&tøy
