katexmltools - en to nds translation catalogue (18 entries)

en: &Insert Element...
nds: Element &infögen...

en: &Close Element
nds: Element &tomaken

en: Assign Meta &DTD...
nds: Meta-&DTD towiesen...

en: Assign Meta DTD in XML Format
nds: Meta-DTD in't XML-Formaat towiesen

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
nds: De aktuell Datei warrt as Dokmenttyp "%1" in de Künn kregen. De Meta-DTD för dissen Dokmenttyp warrt nu laadt.

en: Loading XML Meta DTD
nds: XML-Meta-DTD warrt laadt

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
nds: De Datei "%1" lett sik nich opmaken. De Server hett en Fehler torüchgeven.

en: XML Plugin Error
nds: Fehler vun dat XML-Moduul

en: XML entities
nds: XML-Eenheiten

en: XML attribute values
nds: XML-Attributweerten

en: XML attributes
nds: XML-Attributen

en: XML elements
nds: XML-Elementen

en: Insert XML Element
nds: XML-Element infögen

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
nds: Giff den XML-Elementnaam un de Attributen in. ("<", ">" un de Afsluut-Beteker warrt automaatsch inföögt):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
nds: De Datei "%1" lett sik nich inlesen. Bitte prööv, wat de Datei gootformt XML is.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
nds: De Datei "%1" hett nich dat verwacht Formaat. Bitte prööv, wat de Datei vun dissen Typ is:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    So'n Datei kannst Du mit "dtdparse" opstellen. In de Kate-Moduuldokmentatschoon laat sik mehr Informatschonen finnen.

en: Analyzing meta DTD...
nds: Meta-DTD warrt ünnersöcht...

en: Cancel
nds: Afbreken
