kate-ctags-plugin - en to nl translation catalogue (64 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Session-global index targets
nl: Sessie-globale doelen van index

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
nl: Toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Remove
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateDB)
en: Update
nl: Bijwerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmdLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: CTags command
nl: CTags-commando

[ctx: Tag Type]
en: define
nl: definiëren (define)

[ctx: Tag Type]
en: function
nl: functie

[ctx: Tag Type]
en: fragment definition
nl: fragmentdefinitie

[ctx: Tag Type]
en: any pattern
nl: eender welk patroon

[ctx: Tag Type]
en: pattern
nl: patroon

[ctx: Tag Type]
en: class
nl: klasse

[ctx: Tag Type]
en: enumeration
nl: enumeratie

[ctx: Tag Type]
en: struct
nl: structuur (struct)

[ctx: Tag Type]
en: union
nl: (als struct) vereniging

[ctx: Tag Type]
en: variable
nl: variabel

[ctx: Tag Type]
en: external variable
nl: externe variabele

[ctx: Tag Type]
en: paragraph
nl: alinea

[ctx: Tag Type]
en: feature
nl: functie, mogelijkheid

[ctx: Tag Type]
en: local entity
nl: lokale entiteit

[ctx: Tag Type]
en: block
nl: blok

[ctx: Tag Type]
en: common
nl: veelvoorkomend

[ctx: Tag Type]
en: interface
nl: Interface

[ctx: Tag Type]
en: type component
nl: typecomponent

[ctx: Tag Type]
en: local
nl: lokaal

[ctx: Tag Type]
en: program
nl: programma

[ctx: Tag Type]
en: field
nl: veld

[ctx: Tag Type]
en: method
nl: methode

[ctx: Tag Type]
en: package
nl: pakket

en: CTags executable not found.
nl: CTags uitvoerbare programma niet gevonden.

en: CTags executable failed to execute.
nl: CTags uitvoerbare programma uitvoeren is mislukt.

en: CTags was unable to parse this file.
nl: CTags was niet in staat dit bestand te ontleden.

en: Tags file not found. Please generate one manually or using the CTags plugin
nl: Tagsbestand niet gevonden. Genereer er een handmatig of met de CTags-plug-in

en: File for '%1' not found.
nl: Bestand voor '%1' niet gevonden.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Lookup
nl: Opzoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton2)
en: Update Index
nl: Index bijwerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: File
nl: Bestand

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, targets)
en: Index Targets
nl: Doelen van index

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileLabel)
en: CTags database file
nl: CTags-databasebestand

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, resetCMD)
en: Revert to the default command
nl: Naar het standaard commando terugkeren

en: Add a directory to index.
nl: Een te indexeren map toevoegen

en: Remove a directory.
nl: Een map verwijderen.

en: (Re-)generate the common CTags database.
nl: De gemeenschappelijke CTags-database (opnieuw) genereren.

en: CTags Settings
nl: CTags-instellingen

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
nl: Kon "%1" niet uitvoeren. exitStatus = %2.

en: The CTags executable crashed.
nl: Het CTags uitvoerbare programma is gecrasht

en: The CTags command exited with code %1
nl: Het CTags commando is beëindigd met code %1

en: Jump back one step
nl: Eén stap terug

en: Go to Declaration
nl: Ga naar declaratie

en: Go to Definition
nl: Ga naar definitie

en: Lookup Current Text
nl: Huidige tekst opzoeken

en: Configure ...
nl: Configureren...

[ctx: @title:window]
en: Configure CTags Plugin
nl: CTags-plugin configureren

en: Go to Declaration: %1
nl: Ga naar declaratie: %1

en: Go to Definition: %1
nl: Ga naar definitie: %1

en: Lookup: %1
nl: Opzoeken: %1

en: (Re-)generate the session specific CTags database.
nl: De sessiespecifieke CTags-database (opnieuw) genereren.

en: Select new or existing database file.
nl: Een nieuwe of bestaand databasebestand selecteren.

en: Go To Local Symbol
nl: Ga naar lokaal symbool

en: Go To Global Symbol
nl: Ga naar globaal symbool

en: No hits found
nl: Geen hits gevonden

en: No folders or files to index
nl: Geen te indexeren mappen of bestanden

en: Failed to run. Error: %1, exit code: %2
nl: Uitvoeren lukt niet. Fout: %1, exitcode: %2

en: The CTags executable crashed
nl: Het uitvoerbare programma CTags is gecrasht

en: The CTags program exited with code %2: %1
nl: Het programma CTags is beëindigd met code %2: %1
