katebacktracebrowserplugin - en to nl translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
nl: Bestand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
nl: Lijn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
nl: Functie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
nl: Paden configureren...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
nl: Klembord gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
nl: Bestand laden...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
nl: Te doorzoeken mappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
nl: Gaarne de bronmappen toevoegen waarin gezocht moet worden naar de bestanden in de terugweg:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Voer de broncodemappen hier in. Als voorbeeld, voor KDE ontwikkeling moet u de Qt and Frameworks broncodemappen invoeren:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/pad/naar/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/pad/naar/qt/src</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
nl: &Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
nl: &Toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
nl: Bestandstypen:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
nl: Lijst met bestandsextensies. Voorbeeld: *.cpp, *.h, *.c, etc...

en: Indexing files...
nl: Bestanden indexeren...

en: Load Backtrace
nl: Terugweg laden

en: Loading backtrace succeeded
nl: Het laden van de terugweg is gelukt

en: Loading backtrace failed
nl: Het laden van de terugweg is mislukt

en: File not found: %1
nl: Bestand niet gevonden: %1

en: Opened file: %1
nl: Geopend bestand: %1

en: No debugging information available
nl: Geen debuginformatie beschikbaar

en: Backtrace Settings
nl: Instellingen voor backtrace

en: Backtrace Browser Settings
nl: Instellingen voor de backtrace browser
